| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor dominujący | różowy |
| Zasilanie | sieciowe |
| Funkcje | oświetlenie miejsca depilacji, masaż |
| Sposób depilacji | dyski |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | Silk-épil 3 3-176 |
| EAN (GTIN) | 4210201423522 |
| Szerokość produktu | 128.00 cm |
| Wysokość produktu | 154.00 cm |
| Głębokość produktu | 353.00 cm |
| Kod producenta | B0B1VR58N5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 316.000 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b98a3031-61ef-4936-bd92-af366391df6f
Podobne wyszukiwania
Depilatory Warszawa
 
(97)
Depilatory Kraków
 
(53)
Depilatory Poznań
 
(24)
Depilatory Wrocław
 
(24)
Depilatory Rzeszów
 
(18)
Depilatory Białystok
 
(11)
Depilatory Gdańsk
 
(11)
Depilatory Lublin
 
(10)
Depilatory Kielce
 
(9)
Depilatory Łódź
 
(9)
Depilatory Radom
 
(8)
Depilatory Gdynia
 
(8)
Depilatory Częstochowa
 
(7)
Depilatory Olsztyn
 
(6)
Depilatory Bielsko-Biała
 
(6)
Depilatory Bydgoszcz
 
(6)
Depilatory Szczecin
 
(6)
Depilatory Zamość
 
(6)
Depilatory Gliwice
 
(5)
Depilatory Sosnowiec
 
(5)
Depilatory Bytom
 
(5)
Depilatory Słupsk
 
(5)
Depilatory Toruń
 
(5)
Depilatory Płock
 
(5)
Depilatory Katowice
 
(4)
Depilatory Tczew
 
(4)
Depilatory Świdnik
 
(4)
Depilatory Mrągowo
 
(4)
Depilatory Stare Miasto
 
(4)
Depilatory Mielec
 
(4)
Depilatory Tarnów
 
(4)
Depilatory Ruda Śląska
 
(4)
Depilatory Opole
 
(4)
Depilatory Jaworzno
 
(4)
Depilatory Jasieniec
 
(4)