| Stan | Nowy |
| Marka | Webber |
| Szerokość produktu | 7.00 cm |
| Wysokość produktu | 17.50 cm |
| Głębokość produktu | 4.50 cm |
| Waga produktu | 1.00 kg |
| Kolor dominujący | biały |
| Zasilanie | sieciowe |
| Model | S5 |
| Funkcje | czujnik kontaktu ze skórą, filtr UV, oświetlenie miejsca depilacji, tryb seryjny lampy błyskowej |
| Sposób depilacji | impuls światła |
| Kod producenta | 05S5IPL |
| Cechy dodatkowe | ciepłe światło pulsacyjne |
| Załączone wyposażenie | okulary, woreczek/etui |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.900 kg |
| EAN (GTIN) | 5907265020512 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 8396e4ca-6d09-488e-8434-15f669340712
Podobne wyszukiwania
Depilatory Warszawa
 
(90)
Depilatory Kraków
 
(52)
Depilatory Poznań
 
(24)
Depilatory Wrocław
 
(21)
Depilatory Rzeszów
 
(18)
Depilatory Łódź
 
(15)
Depilatory Lublin
 
(11)
Depilatory Kielce
 
(9)
Depilatory Gdańsk
 
(9)
Depilatory Radom
 
(8)
Depilatory Gdynia
 
(8)
Depilatory Częstochowa
 
(7)
Depilatory Białystok
 
(7)
Depilatory Bielsko-Biała
 
(6)
Depilatory Bydgoszcz
 
(6)
Depilatory Zamość
 
(6)
Depilatory Ruda Śląska
 
(6)
Depilatory Szczecin
 
(6)
Depilatory Świdnik
 
(6)
Depilatory Płock
 
(5)
Depilatory Bytom
 
(5)
Depilatory Toruń
 
(5)
Depilatory Słupsk
 
(5)
Depilatory Sosnowiec
 
(5)
Depilatory Gliwice
 
(5)
Depilatory Strzelce Krajeńskie
 
(4)
Depilatory Jasieniec
 
(4)
Depilatory Tczew
 
(4)
Depilatory Katowice
 
(4)
Depilatory Jaworzno
 
(4)
Depilatory Opole
 
(4)
Depilatory Rybnik
 
(4)
Depilatory Stare Miasto
 
(4)
Depilatory Tarnów
 
(4)
Depilatory Mrągowo
 
(4)
Depilatory Mielec
 
(4)