| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Sanitas |
| Kolor dominujący | biały |
| Zasilanie | sieciowe |
| Funkcje | czujnik kontaktu ze skórą, filtr UV |
| Wyrób medyczny | nie |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | IPL 100 |
| Żywotność lampy świetlnej (liczba błysków) | 100000 |
| EAN (GTIN) | 4211125575618 |
| Kod producenta | 575.63 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.615 kg |
| Szerokość produktu | 17.5 cm |
| Wysokość produktu | 21.5 cm |
| Głębokość produktu | 8 cm |
| Waga produktu | 0.59 kg |
O przedmiocie
Oferta: 75796560-cf95-423d-a6c6-951aa05d5dc1
Podobne wyszukiwania
Depilacja światłem Warszawa
 
(42)
Depilacja światłem Kraków
 
(25)
Depilacja światłem Wrocław
 
(21)
Depilacja światłem Łódź
 
(21)
Depilacja światłem Poznań
 
(10)
Depilacja światłem Lublin
 
(10)
Depilacja światłem Gdańsk
 
(9)
Depilacja światłem Katowice
 
(9)
Depilacja światłem Szczecin
 
(8)
Depilacja światłem Bydgoszcz
 
(8)
Depilacja światłem Sosnowiec
 
(5)
Depilacja światłem Wodzisław Śląski
 
(5)
Depilacja światłem Tarnów
 
(5)
Depilacja światłem Słupsk
 
(4)
Depilacja światłem Kielce
 
(4)
Depilacja światłem Białystok
 
(4)
Depilacja światłem Chorzów
 
(4)
Depilacja światłem Rzeszów
 
(4)
Depilacja światłem Legnica
 
(4)
Depilacja światłem Bytom
 
(4)
Depilacja światłem Żyrardów
 
(4)
Depilacja światłem Tomaszów Mazowiecki
 
(4)
Depilacja światłem Zielona Góra
 
(4)
Depilacja światłem Oława
 
(4)