| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Lunar Studio |
| Kolor dominujący | biały |
| Zasilanie | sieciowe |
| Funkcje | czujnik kontaktu ze skórą, regulacja prędkości, golenie |
| Sposób depilacji | impuls światła |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | Depilator Laserowy L01 |
| Szerokość produktu | 20.20 cm |
| Wysokość produktu | 6.60 cm |
| Głębokość produktu | 4.20 cm |
| Waga produktu | 0.90 kg |
| Kod producenta | depilator laserowy ipl |
| Cechy dodatkowe | Depilator laserowy IPL |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.900 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 687255c0-74b2-451a-94cb-da233889c67a
Podobne wyszukiwania
Depilatory Warszawa
 
(97)
Depilatory Kraków
 
(51)
Depilatory Wrocław
 
(25)
Depilatory Poznań
 
(24)
Depilatory Rzeszów
 
(18)
Depilatory Białystok
 
(11)
Depilatory Gdańsk
 
(11)
Depilatory Łódź
 
(10)
Depilatory Lublin
 
(10)
Depilatory Kielce
 
(9)
Depilatory Gdynia
 
(8)
Depilatory Radom
 
(8)
Depilatory Częstochowa
 
(7)
Depilatory Bielsko-Biała
 
(6)
Depilatory Katowice
 
(6)
Depilatory Bydgoszcz
 
(6)
Depilatory Sosnowiec
 
(6)
Depilatory Szczecin
 
(6)
Depilatory Zamość
 
(6)
Depilatory Olsztyn
 
(6)
Depilatory Bytom
 
(5)
Depilatory Gliwice
 
(5)
Depilatory Słupsk
 
(5)
Depilatory Toruń
 
(5)
Depilatory Tarnów
 
(5)
Depilatory Płock
 
(5)
Depilatory Świdnik
 
(4)
Depilatory Jasieniec
 
(4)
Depilatory Stare Miasto
 
(4)
Depilatory Mrągowo
 
(4)
Depilatory Mielec
 
(4)
Depilatory Ruda Śląska
 
(4)
Depilatory Opole
 
(4)
Depilatory Jaworzno
 
(4)
Depilatory Tczew
 
(4)