| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Proficare |
| Szerokość produktu | 18.50 cm |
| Wysokość produktu | 19.50 cm |
| Głębokość produktu | 18.50 cm |
| Waga produktu | 0.85 kg |
| Kolor dominujący | biały |
| Zasilanie | sieciowe |
| Model | PC-IPL 3024 |
| Funkcje | golenie, masaż |
| Sposób depilacji | impuls światła |
| Kod producenta | 4006160302400 |
| Czas pracy bezprzewodowej | 1 min |
| Czas ładowania | 1 min |
| Cechy dodatkowe | IPL |
| Załączone wyposażenie | okulary ochronne |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.850 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7aa2b42b-adfe-4a13-a05d-5a4c0032f465
Podobne wyszukiwania
Depilatory Warszawa
 
(97)
Depilatory Kraków
 
(50)
Depilatory Wrocław
 
(25)
Depilatory Poznań
 
(24)
Depilatory Rzeszów
 
(18)
Depilatory Białystok
 
(11)
Depilatory Gdańsk
 
(11)
Depilatory Lublin
 
(10)
Depilatory Kielce
 
(9)
Depilatory Łódź
 
(9)
Depilatory Radom
 
(8)
Depilatory Gdynia
 
(8)
Depilatory Częstochowa
 
(7)
Depilatory Olsztyn
 
(6)
Depilatory Szczecin
 
(6)
Depilatory Bydgoszcz
 
(6)
Depilatory Bielsko-Biała
 
(6)
Depilatory Sosnowiec
 
(6)
Depilatory Zamość
 
(6)
Depilatory Gliwice
 
(5)
Depilatory Bytom
 
(5)
Depilatory Słupsk
 
(5)
Depilatory Toruń
 
(5)
Depilatory Płock
 
(5)
Depilatory Katowice
 
(4)
Depilatory Tczew
 
(4)
Depilatory Świdnik
 
(4)
Depilatory Mrągowo
 
(4)
Depilatory Stare Miasto
 
(4)
Depilatory Mielec
 
(4)
Depilatory Tarnów
 
(4)
Depilatory Ruda Śląska
 
(4)
Depilatory Opole
 
(4)
Depilatory Jaworzno
 
(4)
Depilatory Jasieniec
 
(4)