| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor dominujący | różowy |
| Marka | Veet |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Głębokość produktu | 4.00 cm |
| Waga produktu | 0.28 kg |
| Czas pracy bezprzewodowej | 30 min |
| Sposób depilacji | brak informacji |
| Cechy dodatkowe | bezboleśnie przycina włoski we wrażliwych obszarach ciała, do stosowania na mokro i sucho, ma bogaty zestaw akcesoriów, precyzyjny, szybki i delikatny |
| Załączone wyposażenie | 2x głowica tnąca, bateria AA, końcówka grzebieniowa, nakładka do przechowywania dwustronnej końcówki, pędzel czyszczący, woreczek |
| Wysokość produktu | 16.00 cm |
| Szerokość produktu | 5.00 cm |
| Kod producenta | SK297 IIIA |
| Model | Sensitive Precision |
| Zasilanie | bateryjne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 21086bb6-53b7-4807-8567-993794f8d351
Podobne wyszukiwania
Depilatory Warszawa
 
(97)
Depilatory Kraków
 
(51)
Depilatory Wrocław
 
(25)
Depilatory Poznań
 
(24)
Depilatory Rzeszów
 
(18)
Depilatory Białystok
 
(11)
Depilatory Gdańsk
 
(11)
Depilatory Lublin
 
(10)
Depilatory Kielce
 
(9)
Depilatory Łódź
 
(9)
Depilatory Radom
 
(8)
Depilatory Gdynia
 
(8)
Depilatory Częstochowa
 
(7)
Depilatory Olsztyn
 
(6)
Depilatory Bielsko-Biała
 
(6)
Depilatory Bydgoszcz
 
(6)
Depilatory Szczecin
 
(6)
Depilatory Zamość
 
(6)
Depilatory Gliwice
 
(5)
Depilatory Sosnowiec
 
(5)
Depilatory Bytom
 
(5)
Depilatory Słupsk
 
(5)
Depilatory Toruń
 
(5)
Depilatory Płock
 
(5)
Depilatory Katowice
 
(4)
Depilatory Tczew
 
(4)
Depilatory Świdnik
 
(4)
Depilatory Mrągowo
 
(4)
Depilatory Stare Miasto
 
(4)
Depilatory Mielec
 
(4)
Depilatory Tarnów
 
(4)
Depilatory Ruda Śląska
 
(4)
Depilatory Opole
 
(4)
Depilatory Jaworzno
 
(4)
Depilatory Jasieniec
 
(4)