| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Średnica kół | 50 mm |
| Szerokość decku | 20.00 cm |
| Model | Oxelo Play3 Frog |
| Kod producenta | 8189008 |
| Marka | Oxelo |
| Kolor | żółty |
| Maksymalna waga użytkownika | 50 kg |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Długość decku | 71.00 cm |
| EAN (GTIN) | 3583788874775 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c4c72ba9-45a8-4019-a098-40ba282ac9f6
Podobne wyszukiwania
Deskorolki kompletne Warszawa
 
(73)
Deskorolki kompletne Katowice
 
(26)
Deskorolki kompletne Wrocław
 
(22)
Deskorolki kompletne Gdańsk
 
(13)
Deskorolki kompletne Kraków
 
(13)
Deskorolki kompletne Łódź
 
(12)
Deskorolki kompletne Poznań
 
(9)
Deskorolki kompletne Kalisz
 
(7)
Deskorolki kompletne Tychy
 
(7)
Deskorolki kompletne Opole
 
(6)
Deskorolki kompletne Lublin
 
(6)
Deskorolki kompletne Lubin
 
(5)
Deskorolki kompletne Częstochowa
 
(5)
Deskorolki kompletne Słupsk
 
(4)
Deskorolki kompletne Gdynia
 
(4)
Deskorolki kompletne Bydgoszcz
 
(4)