| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | DI4 |
| Informacje dodatkowe | wskaźnik gotowości pary, wskaźnik temperatury |
| Moc | 1500 W |
| Pojemność zbiornika na wodę | 380 ml |
| EAN (GTIN) | 8422160043239 |
| Seria | Steamclean Multi10 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Czas nagrzewania | 10 s |
| Waga | 2.50 kg |
| Kod producenta | MULTI10 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2b13c157-e179-4d20-af2a-ed595fd12055
Podobne wyszukiwania
Mopy parowe Kraków
 
(11)
Mopy parowe Warszawa
 
(8)
Mopy parowe Bydgoszcz
 
(4)
Mopy parowe Gliwice
 
(4)