| Stan | Bardzo dobry |
| Przeznaczenie | bieganie, golf, lotnictwo, motocykl, narty i snowboard, rower, samochód, siłownia i fitness, triathlon, turystyka, żeglarstwo |
| Pojemność akumulatora | 1300 mAh |
| Cechy dodatkowe | mikrofon |
| Kod producenta | DJI Action 2 Dual Screen |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
| Złącza | USB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Przekątna ekranu | 1.76 " |
| System dźwięku | mono |
| Głębokość produktu | 2.20 cm |
| Funkcje | ekran dotykowy, głośnik, mikrofon, nagrywanie slow motion, nagrywanie w pętli, sterowanie bezprzewodowe, sterowanie głosem, wodoodporność, zdjęcia seryjne |
| Stabilizator obrazu | cyfrowy |
| Waga produktu | 56.00 g |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| EAN (GTIN) | 6941565920362 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Model | DJI Action 2 Dual-Screen Combo |
| Wysokość produktu | 3.93 cm |
| Rozdzielczość | 12.00 Mpx |
| Zawiera baterie | tak |
| Szerokość produktu | 3.90 cm |
| Matryca | CMOS |
| Kolor | czarny |
| Marka | DJI |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.010 kg |
O przedmiocie
Oferta: b70e9d3a-7711-4fc1-b88a-a221c6fa7cbf
Podobne wyszukiwania
Kamery Warszawa
 
(96)
Kamery Wrocław
 
(40)
Kamery Kraków
 
(33)
Kamery Poznań
 
(21)
Kamery Gdańsk
 
(19)
Kamery Łódź
 
(17)
Kamery Katowice
 
(13)
Kamery Lublin
 
(11)
Kamery Kielce
 
(8)
Kamery Brodnica
 
(8)
Kamery Białystok
 
(7)
Kamery Bydgoszcz
 
(7)
Kamery Szczecin
 
(6)
Kamery Nowy Sącz
 
(6)
Kamery Toruń
 
(6)
Kamery Olsztyn
 
(6)
Kamery Zabrze
 
(6)
Kamery Bielsko-Biała
 
(6)
Kamery Gdynia
 
(5)
Kamery Lubin
 
(5)
Kamery Rzeszów
 
(5)
Kamery Puławy
 
(5)
Kamery Płock
 
(4)
Kamery Jadowniki
 
(4)
Kamery Piła
 
(4)
Kamery Jelenia Góra
 
(4)
Kamery Dębno
 
(4)
Kamery Ząbki
 
(4)
Kamery Tarnów
 
(4)
Kamery Chełm
 
(4)
Kamery Mysłowice
 
(4)