O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | DJI |
| Model | DJI MAVIC AIR 2 FLY MORE COMBO |
| Stan złożenia | Złożony |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Kamera | dron w zestawie z kamerą |
| Liczba śmigieł | 4 |
| Czas lotu | 34 min |
| Pojemność baterii | 2590 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 10000.00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| EAN (GTIN) | 6941565901293 |
| Kod producenta | 546654547 |
| Prędkość maksymalna | 68.00 km/h |
| Rozdzielczość aparatu | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Waga produktu | 570.00 g |
| Załączone wyposażenie | 3x inteligentna bateria DJI Mini 4 Pro |
| Zawiera baterie | tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 88022000 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8b7b68e3-518e-4dcb-90fd-922266210166
Podobne wyszukiwania
Drony Warszawa
 
(234)
Drony Poznań
 
(77)
Drony Wrocław
 
(70)
Drony Kraków
 
(67)
Drony Łódź
 
(37)
Drony Szczecin
 
(36)
Drony Lublin
 
(30)
Drony Gdańsk
 
(30)
Drony Bielsko-Biała
 
(23)
Drony Rzeszów
 
(23)
Drony Oława
 
(20)
Drony Katowice
 
(18)
Drony Białystok
 
(17)
Drony Olsztyn
 
(17)
Drony Kielce
 
(16)
Drony Toruń
 
(15)
Drony Sosnowiec
 
(14)
Drony Częstochowa
 
(14)
Drony Bydgoszcz
 
(11)
Drony Gorzów Wielkopolski
 
(11)
Drony Zielona Góra
 
(10)
Drony Opole
 
(10)
Drony Płock
 
(10)
Drony Gdynia
 
(10)
Drony Wieluń
 
(10)
Drony Kalisz
 
(10)
Drony Chorzów
 
(9)
Drony Koszalin
 
(9)
Drony Ostrzeszów
 
(9)
Drony Szaflary
 
(8)
Drony Pogórze
 
(8)
Drony Tarnów
 
(8)
Drony Tczew
 
(8)
Drony Włocławek
 
(8)
Drony Zabrze
 
(8)
Drony Piekary Śląskie
 
(8)
Drony Świdnica
 
(7)
Drony Gryfów Śląski
 
(7)
Drony Łazy
 
(7)
Drony Jastrzębie-Zdrój
 
(7)
Drony Łomianki
 
(7)
Drony Wałbrzych
 
(7)
Drony Przemyśl
 
(7)
Drony Mysłowice
 
(7)
Drony Nowy Sącz
 
(7)
Drony Piaseczno
 
(7)
Drony Radom
 
(7)
Drony Krzywiczyny
 
(6)
Drony Jelenia Góra
 
(6)
Drony Starogard Gdański
 
(6)
Drony Ożarów Mazowiecki
 
(6)
Drony Bytom
 
(6)
Drony Będzin
 
(6)
Drony Leszno
 
(5)
Drony Szypliszki
 
(5)
Drony Nysa
 
(5)
Drony Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Drony Legnica
 
(5)
Drony Sochaczew
 
(5)
Drony Marki
 
(5)
Drony Szklarska Poręba
 
(5)
Drony Kamień
 
(5)
Drony Gołdap
 
(5)
Drony Gliwice
 
(5)
Drony Piotrków Trybunalski
 
(4)
Drony Żary
 
(4)
Drony Legionowo
 
(4)
Drony Bogatynia
 
(4)
Drony Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Drony Kamień Krajeński
 
(4)
Drony Dęblin
 
(4)
Drony Orzesze
 
(4)
Drony Tychy
 
(4)
Drony Mosty
 
(4)
Drony Chełm
 
(4)
Drony Leoncin
 
(4)
Drony Działdowo
 
(4)
Drony Jawor
 
(4)
Drony Darłowo
 
(4)
Drony Jarosław
 
(4)
Drony Karsko
 
(4)
Drony Długosiodło
 
(4)
Drony Lipka
 
(4)
Drony Rumia
 
(4)
Drony Racibórz
 
(4)