O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Model | Mavic Pro Fly More Combo |
| Marka | DJI |
| Stan złożenia | Złożony |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Kamera | dron w zestawie z kamerą |
| Liczba śmigieł | 4 |
| Czas lotu | 27 min |
| Pojemność baterii | 3830 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 7000.00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.743 kg |
| EAN (GTIN) | 6958265137990 |
| Kod producenta | N1266 |
| Prędkość maksymalna | 65.00 km/h |
| Rozdzielczość aparatu | 12.35 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Waga produktu | 743.00 g |
| Załączone wyposażenie | Jak w opisie. |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Oferta: f8f1e8b7-31ff-4039-8148-84ccb3430454
Podobne wyszukiwania
Drony Warszawa
 
(230)
Drony Wrocław
 
(79)
Drony Poznań
 
(73)
Drony Kraków
 
(73)
Drony Łódź
 
(49)
Drony Gdańsk
 
(36)
Drony Szczecin
 
(31)
Drony Lublin
 
(29)
Drony Rzeszów
 
(27)
Drony Bielsko-Biała
 
(26)
Drony Katowice
 
(23)
Drony Białystok
 
(21)
Drony Kielce
 
(18)
Drony Olsztyn
 
(17)
Drony Toruń
 
(16)
Drony Bydgoszcz
 
(16)
Drony Gorzów Wielkopolski
 
(15)
Drony Sosnowiec
 
(13)
Drony Koszalin
 
(13)
Drony Opole
 
(11)
Drony Płock
 
(11)
Drony Zielona Góra
 
(10)
Drony Częstochowa
 
(10)
Drony Wieluń
 
(10)
Drony Będzin
 
(10)
Drony Gdynia
 
(10)
Drony Mysłowice
 
(9)
Drony Kalisz
 
(9)
Drony Nowy Sącz
 
(9)
Drony Łomianki
 
(8)
Drony Radom
 
(8)
Drony Piekary Śląskie
 
(8)
Drony Tczew
 
(8)
Drony Szaflary
 
(8)
Drony Ostrzeszów
 
(8)
Drony Wałbrzych
 
(7)
Drony Świdnica
 
(7)
Drony Rybnik
 
(7)
Drony Gryfów Śląski
 
(7)
Drony Zabrze
 
(7)
Drony Łazy
 
(7)
Drony Bytom
 
(7)
Drony Starogard Gdański
 
(6)
Drony Włocławek
 
(6)
Drony Jastrzębie-Zdrój
 
(6)
Drony Chorzów
 
(6)
Drony Ożarów Mazowiecki
 
(6)
Drony Gliwice
 
(5)
Drony Piaseczno
 
(5)
Drony Marki
 
(5)
Drony Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Drony Oława
 
(5)
Drony Kamień
 
(5)
Drony Sochaczew
 
(5)
Drony Przemyśl
 
(5)
Drony Tarnów
 
(5)
Drony Jelenia Góra
 
(5)
Drony Żary
 
(5)
Drony Tychy
 
(5)
Drony Kędzierzyn-Koźle
 
(4)
Drony Puławy
 
(4)
Drony Jawor
 
(4)
Drony Piła
 
(4)
Drony Lipka
 
(4)
Drony Długosiodło
 
(4)
Drony Rumia
 
(4)
Drony Racibórz
 
(4)
Drony Słupsk
 
(4)
Drony Leoncin
 
(4)
Drony Dęblin
 
(4)
Drony Kamień Krajeński
 
(4)
Drony Legionowo
 
(4)
Drony Darłowo
 
(4)
Drony Szczytno
 
(4)
Drony Mosty
 
(4)
Drony Krzywiczyny
 
(4)
Drony Jarosław
 
(4)
Drony Karsko
 
(4)
Drony Leszno
 
(4)
Drony Gołdap
 
(4)