| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | DJI |
| Stan złożenia | Złożony |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Kamera | dron w zestawie z kamerą |
| Liczba śmigieł | 4 |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Zawiera baterie | tak |
| Wiek | 12 lat + |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Model | Mavic Mini 2 Fly More Combo |
| EAN (GTIN) | 6941565905178 |
| Czas lotu | 31 min |
| Pojemność baterii | 2250 mAh |
| Zasięg kontroli lotu | 6000.00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Kod producenta | CP.MA.00000307.01 |
| Prędkość maksymalna | 57.00 km/h |
| Rozdzielczość aparatu | 12.00 Mpx |
| Waga produktu | 249.00 g |
| Załączone wyposażenie | DJI Mini 2 SE |
O przedmiocie
Oferta: d2bb328e-4540-4c5a-879c-e4c7ab333c73
Podobne wyszukiwania
Drony Warszawa
 
(239)
Drony Wrocław
 
(79)
Drony Poznań
 
(74)
Drony Kraków
 
(73)
Drony Łódź
 
(43)
Drony Szczecin
 
(35)
Drony Gdańsk
 
(35)
Drony Rzeszów
 
(30)
Drony Lublin
 
(28)
Drony Bielsko-Biała
 
(24)
Drony Białystok
 
(21)
Drony Katowice
 
(21)
Drony Oława
 
(20)
Drony Kielce
 
(18)
Drony Bydgoszcz
 
(16)
Drony Olsztyn
 
(16)
Drony Gorzów Wielkopolski
 
(15)
Drony Toruń
 
(14)
Drony Sosnowiec
 
(14)
Drony Częstochowa
 
(14)
Drony Koszalin
 
(14)
Drony Wieluń
 
(11)
Drony Opole
 
(11)
Drony Kalisz
 
(10)
Drony Płock
 
(10)
Drony Zielona Góra
 
(10)
Drony Piekary Śląskie
 
(9)
Drony Gdynia
 
(9)
Drony Nowy Sącz
 
(9)
Drony Ostrzeszów
 
(9)
Drony Szaflary
 
(8)
Drony Radom
 
(8)
Drony Mysłowice
 
(8)
Drony Będzin
 
(8)
Drony Tczew
 
(8)
Drony Zabrze
 
(8)
Drony Gryfów Śląski
 
(7)
Drony Łomianki
 
(7)
Drony Bytom
 
(7)
Drony Łazy
 
(7)
Drony Rybnik
 
(7)
Drony Ożarów Mazowiecki
 
(6)
Drony Świdnica
 
(6)
Drony Włocławek
 
(6)
Drony Wałbrzych
 
(6)
Drony Chorzów
 
(6)
Drony Jastrzębie-Zdrój
 
(6)
Drony Starogard Gdański
 
(6)
Drony Kamień
 
(5)
Drony Żary
 
(5)
Drony Sochaczew
 
(5)
Drony Szypliszki
 
(5)
Drony Gołdap
 
(5)
Drony Chełm
 
(5)
Drony Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Drony Marki
 
(5)
Drony Gliwice
 
(5)
Drony Szklarska Poręba
 
(5)
Drony Piaseczno
 
(5)
Drony Racibórz
 
(5)
Drony Tarnów
 
(5)
Drony Pogórze
 
(5)
Drony Przemyśl
 
(5)
Drony Jarosław
 
(4)
Drony Karsko
 
(4)
Drony Mosty
 
(4)
Drony Głowno
 
(4)
Drony Jawor
 
(4)
Drony Rumia
 
(4)
Drony Lipka
 
(4)
Drony Długosiodło
 
(4)
Drony Tychy
 
(4)
Drony Dęblin
 
(4)
Drony Klecza Dolna
 
(4)
Drony Kamień Krajeński
 
(4)
Drony Jelenia Góra
 
(4)
Drony Darłowo
 
(4)
Drony Leoncin
 
(4)
Drony Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Drony Legionowo
 
(4)
Drony Żywiec
 
(4)