| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | CP.MA.00000488.01 |
| EAN (GTIN) | 6941565929402 |
| Liczba śmigieł | 4 |
| Rozdzielczość aparatu | 12.00 Mpx |
| Prędkość maksymalna | 58.00 km/h |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Załączone wyposażenie | Kontroler RC N1 |
| Waga produktu | 249.00 g |
| Stan złożenia | Do złożenia |
| Czas lotu | 38 min |
| Pojemność baterii | 2453 mAh |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD) |
| Zawiera baterie | tak |
| Rodzaj napędu | elektryczny |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Model | MINI 3 |
| Kamera | dron w zestawie z kamerą |
| Marka | DJI |
| Zasięg kontroli lotu | 4000.00 m |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6f460987-f5b0-4952-90fa-dff8165b696e
Podobne wyszukiwania
Drony Warszawa
 
(248)
Drony Wrocław
 
(77)
Drony Kraków
 
(76)
Drony Poznań
 
(75)
Drony Łódź
 
(43)
Drony Szczecin
 
(36)
Drony Gdańsk
 
(35)
Drony Lublin
 
(28)
Drony Rzeszów
 
(27)
Drony Bielsko-Biała
 
(25)
Drony Katowice
 
(22)
Drony Białystok
 
(22)
Drony Kielce
 
(16)
Drony Olsztyn
 
(16)
Drony Gorzów Wielkopolski
 
(15)
Drony Toruń
 
(15)
Drony Sosnowiec
 
(14)
Drony Koszalin
 
(14)
Drony Bydgoszcz
 
(14)
Drony Częstochowa
 
(14)
Drony Opole
 
(11)
Drony Płock
 
(10)
Drony Wieluń
 
(10)
Drony Zielona Góra
 
(10)
Drony Kalisz
 
(9)
Drony Gdynia
 
(9)
Drony Nowy Sącz
 
(9)
Drony Piekary Śląskie
 
(9)
Drony Będzin
 
(8)
Drony Tczew
 
(8)
Drony Radom
 
(8)
Drony Szaflary
 
(8)
Drony Mysłowice
 
(8)
Drony Gryfów Śląski
 
(7)
Drony Rybnik
 
(7)
Drony Łomianki
 
(7)
Drony Zabrze
 
(7)
Drony Bytom
 
(7)
Drony Łazy
 
(7)
Drony Chorzów
 
(6)
Drony Ostrzeszów
 
(6)
Drony Wałbrzych
 
(6)
Drony Włocławek
 
(6)
Drony Ożarów Mazowiecki
 
(6)
Drony Świdnica
 
(6)
Drony Jastrzębie-Zdrój
 
(6)
Drony Starogard Gdański
 
(6)
Drony Żary
 
(5)
Drony Sochaczew
 
(5)
Drony Szypliszki
 
(5)
Drony Gołdap
 
(5)
Drony Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Drony Marki
 
(5)
Drony Gliwice
 
(5)
Drony Piaseczno
 
(5)
Drony Oława
 
(5)
Drony Szklarska Poręba
 
(5)
Drony Racibórz
 
(5)
Drony Tarnów
 
(5)
Drony Kamień
 
(5)
Drony Przemyśl
 
(5)
Drony Paczków
 
(4)
Drony Jarosław
 
(4)
Drony Karsko
 
(4)
Drony Mosty
 
(4)
Drony Głowno
 
(4)
Drony Kędzierzyn-Koźle
 
(4)
Drony Kamień Krajeński
 
(4)
Drony Żywiec
 
(4)
Drony Lipka
 
(4)
Drony Jelenia Góra
 
(4)
Drony Jawor
 
(4)
Drony Legionowo
 
(4)
Drony Tychy
 
(4)
Drony Rumia
 
(4)
Drony Darłowo
 
(4)
Drony Leoncin
 
(4)
Drony Środa Śląska
 
(4)
Drony Dęblin
 
(4)
Drony Długosiodło
 
(4)
Drony Krzywiczyny
 
(4)