Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 112 m² Cena za m²: 7111.7 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 565 m² Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 112 m² Cena za m²: 6221.63 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 557 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 112 m² Cena za m²: 6221.63 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 568 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Kurnos Drugi, Bełchatów, Bełchatowski, 70 m² Cena za m²: 5428.57 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 600 m² Ogłoszenie 380 000 zł Sprzedający: firma Kurnos Drugi
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 135 m² Cena za m²: 5189.31 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 295 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 250 m² Cena za m²: 1996 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1719 m² Liczba pokoi: 6 Ogłoszenie 499 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 165 m² Cena za m²: 2727.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1939 Powierzchnia działki: 986 m² Ogłoszenie 450 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Podwody Kolonia, Bełchatów, Bełchatowski, 227 m² Cena za m²: 2995.59 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 3035 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 680 000 zł Sprzedający: firma Podwody-Kolonia
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 112 m² Cena za m²: 6221.63 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 430 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 112 m² Cena za m²: 6221.63 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 434 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 110 m² Cena za m²: 5993.09 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 418 m² Ogłoszenie 659 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 110 m² Cena za m²: 5993.09 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 422 m² Ogłoszenie 659 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 112 m² Cena za m²: 6221.63 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 572 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 112 m² Cena za m²: 6221.63 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 575 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 112 m² Cena za m²: 6221.63 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 567 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 106 m² Cena za m²: 6584.4 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 540 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 106 m² Cena za m²: 6113.41 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 438 m² Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 106 m² Cena za m²: 6113.41 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 413 m² Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Magnes na Lodówkę miasto - Bełchatów Kod producenta: 14121987 Marka: bez marki Szerokość produktu: 10 cm Wysokość produktu: 6.5 cm oferta z allegro 6 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Dębno
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 148 m² Cena za m²: 6763.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1985 Powierzchnia działki: 4500 m² Ogłoszenie 999 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 136 m² Cena za m²: 2933.82 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1 m² Ogrodzenie: brak Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Zawady, Bełchatów, Bełchatowski, 80 m² Cena za m²: 7198.75 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 205 m² Ogłoszenie 575 900 zł Sprzedający: firma Zawady
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 131 m² Cena za m²: 7230.92 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 667 m² Ogłoszenie 950 360 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 125 m² Cena za m²: 9988.01 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2018 Powierzchnia działki: 1181 m² Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 112 m² Cena za m²: 6221.63 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 554 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 106 m² Cena za m²: 6113.41 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 455 m² Ogłoszenie 649 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 112 m² Cena za m²: 7111.7 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 561 m² Ogłoszenie 799 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Ławy, Bełchatów, Bełchatowski, 110 m² Cena za m²: 5993.09 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 417 m² Ogłoszenie 659 000 zł Sprzedający: firma Ławy
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 140 m² Cena za m²: 4278.57 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 2490 m² Ogłoszenie 599 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 200 m² Cena za m²: 5250 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1999 Powierzchnia działki: 662 m² Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Zawady, Bełchatów, Bełchatowski, 124 m² Cena za m²: 3993.25 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2393 m² Ogrodzenie: betonowe Ogłoszenie 497 000 zł Sprzedający: firma Zawady
Dom, Bukowa, Bełchatów, Bełchatowski, 123 m² Cena za m²: 1934.96 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 1278 m² Ogłoszenie 238 000 zł Sprzedający: firma Bukowa
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 100 m² Cena za m²: 4100 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 1634 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 410 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 115 m² Cena za m²: 7363.13 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 985 m² Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów
Dom, Bełchatów, Bełchatowski, 115 m² Cena za m²: 7276.51 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 985 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 840 000 zł Sprzedający: firma Bełchatów