Dom, Dosin, Serock, Legionowski, 106 m² Cena za m²: 11226.42 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 971 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Dosin
Dom, Dosin, Serock, Legionowski, 135 m² Cena za m²: 5518.52 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 745 000 zł Sprzedający: firma Dosin
Dom, Dosin, Serock, Legionowski, 230 m² Cena za m²: 7782.61 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 1000 m² Ogłoszenie 1 790 000 zł Sprzedający: firma Dosin
Dom, Dosin, Serock, Legionowski, 137 m² Cena za m²: 4828.09 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 660 000 zł Sprzedający: firma Dosin
Dom, Dosin, Serock, Legionowski, 138 m² Cena za m²: 5738.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 696 m² Ogłoszenie 789 000 zł Sprzedający: firma Dosin
Dom, Dosin, Serock, Legionowski, 139 m² Cena za m²: 5721.07 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 500 m² Ogłoszenie 795 000 zł Sprzedający: firma Dosin