Dom, Józefów, Nieporęt, Legionowski, 127 m² Cena za m²: 6220.47 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 200 m² Ogłoszenie 790 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 69 m² Cena za m²: 17373.68 zł Rynek: pierwotny Powierzchnia działki: 230 m² Liczba pokoi: 3 Ogłoszenie 1 200 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Radom, Józefów, 250 m² Cena za m²: 4988 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 147 m² Ogłoszenie 1 247 000 zł Sprzedający: firma Radom
Dom z otwartymi ścianami Józef Baran Wydawnictwo: Nowy Świat Tytuł: Dom z otwartymi ścianami Autor: Józef Baran Okładka: twarda oferta z allegro 29 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Góra Kalwaria
Dom, Józefów, Otwocki, 147 m² Cena za m²: 13265.31 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Powierzchnia działki: 394 m² Ogłoszenie 1 950 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 209 m² Cena za m²: 10007.66 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 540 m² Ogłoszenie 2 090 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Radom, Józefów, 250 m² Cena za m²: 6988 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 327 m² Ogłoszenie 1 747 000 zł Sprzedający: firma Radom
Dom, Józefów, Otwocki, 181 m² Cena za m²: 21813.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 1277 m² Ogłoszenie 3 950 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 285 m² Cena za m²: 10491.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 1069 m² Ogłoszenie 2 990 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 437 m² Cena za m²: 4325.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Powierzchnia działki: 1988 m² Ogłoszenie 1 890 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Dąbrówka, Wołomiński, 195 m² Cena za m²: 12815.38 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 1400 m² Ogłoszenie 2 499 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 122 m² Cena za m²: 13524.59 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1974 Powierzchnia działki: 1223 m² Ogłoszenie 1 650 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 200 m² Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 800 m² Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 10 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 191 m² Cena za m²: 9921.47 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 750 m² Ogłoszenie 1 895 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 460 m² Cena za m²: 11739.13 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Powierzchnia działki: 1300 m² Ogłoszenie 5 400 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Popiersie Marszałek Józef Piłsudski - Stojak na długopisy i ołówki Stan opakowania: oryginalne Wysokość produktu: 21 cm Kolor: biały Kod producenta: 2 oferta z allegro 79 zł Sprzedający: osoba prywatna Radom
Dom, Józefów, Otwocki, 133 m² Cena za m²: 10000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 440 m² Ogłoszenie 1 330 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 127 m² Cena za m²: 10078.74 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 425 m² Ogłoszenie 1 280 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 214 m² Cena za m²: 6028.04 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1988 Powierzchnia działki: 836 m² Ogłoszenie 1 290 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 268 m² Cena za m²: 6697.76 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 600 m² Ogłoszenie 1 795 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 151 m² Cena za m²: 13238.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 685 m² Ogłoszenie 1 999 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 374 m² Cena za m²: 9893.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2013 Powierzchnia działki: 1583 m² Ogłoszenie 3 700 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Zgierz, Zgierski, 188 m² Cena za m²: 6367.16 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 999 m² Ogłoszenie 1 199 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 209 m² Cena za m²: 6674.64 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1993 Powierzchnia działki: 1494 m² Ogłoszenie 1 395 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Nieporęt, Legionowski, 360 m² Cena za m²: 5972.22 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 1515 m² Ogłoszenie 2 150 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Nieporęt, Legionowski, 218 m² Cena za m²: 9123.85 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 1243 m² Ogłoszenie 1 989 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 471 m² Cena za m²: 9320.59 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 3200 m² Ogłoszenie 4 390 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Nieporęt, Legionowski, 128 m² Cena za m²: 7421.88 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 250 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 190 m² Cena za m²: 13500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2017 Powierzchnia działki: 340 m² Ogłoszenie 2 565 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 178 m² Cena za m²: 11230.34 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2005 Powierzchnia działki: 1104 m² Ogłoszenie 1 999 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 220 m² Cena za m²: 11340.91 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 700 m² Ogłoszenie 2 495 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 200 m² Cena za m²: 8000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 1 600 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 280 m² Cena za m²: 7696.43 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1996 Powierzchnia działki: 1076 m² Ogłoszenie 2 155 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 99 m² Cena za m²: 14599.28 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 145 m² Ogłoszenie 1 450 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Nieporęt, Legionowski, 155 m² Cena za m²: 12838.71 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 1010 m² Ogłoszenie 1 990 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 292 m² Rok budowy: 2012 Powierzchnia działki: 750 m² Liczba pokoi: 5 Powierzchnia mieszkalna: 292 m² Ogłoszenie 11 500 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Głowaczów, Kozienicki, 34 m² Cena za m²: 10352.94 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 1005 m² Ogłoszenie 352 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Nieporęt, Legionowski, 132 m² Cena za m²: 9474 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 600 m² Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 400 m² Cena za m²: 8750 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Powierzchnia działki: 2510 m² Ogłoszenie 3 500 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 438 m² Cena za m²: 6141.55 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 798 m² Liczba pokoi: 4 Ogłoszenie 2 690 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Kaliszany Kolonia, Józefów nad Wisłą, Opolski, 36 m² Cena za m²: 4416.67 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 2000 m² Ogrzewanie: węglowe Ogłoszenie 159 000 zł Sprzedający: firma Kaliszany-Kolonia
Dom, Józefów, Otwocki, 360 m² Cena za m²: 10277.78 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 1029 m² Ogłoszenie 3 700 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 154 m² Cena za m²: 13791.76 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2019 Powierzchnia działki: 368 m² Ogłoszenie 2 122 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 935 m² Cena za m²: 5882.35 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2014 Powierzchnia działki: 2515 m² Ogłoszenie 5 500 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 153 m² Cena za m²: 10450.98 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1935 Powierzchnia działki: 1556 m² Ogłoszenie 1 599 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 189 m² Cena za m²: 8989.42 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 330 m² Ogłoszenie 1 699 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 180 m² Cena za m²: 9944.44 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1987 Powierzchnia działki: 999 m² Ogłoszenie 1 790 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Nieporęt, Legionowski, 115 m² Cena za m²: 11624.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 373 m² Ogłoszenie 1 339 000 zł Sprzedający: firma Józefów
ŚWIĘTY JÓZEF figurka w kolorze białym (PLA) - DRUK3D Kup teraz 29 ,99 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Rybnik
Dom, Józefów, Otwocki, 550 m² Cena za m²: 9090.91 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 2758 m² Ogłoszenie 5 000 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 260 m² Cena za m²: 15384.23 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2022 Powierzchnia działki: 1467 m² Ogłoszenie 3 999 900 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 130 m² Cena za m²: 6684.61 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 740 m² Ogłoszenie 868 999 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 310 m² Cena za m²: 11286.32 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2009 Powierzchnia działki: 1177 m² Ogłoszenie 3 500 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Rogów, Brzeziński, 187 m² Cena za m²: 1495.98 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1925 Powierzchnia działki: 3207 m² Ogłoszenie 279 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 192 m² Cena za m²: 12425.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2023 Powierzchnia działki: 521 m² Ogłoszenie 2 390 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 550 m² Cena za m²: 14545.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 7186 m² Ogłoszenie 8 000 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 762 m² Cena za m²: 9921.26 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2010 Powierzchnia działki: 2580 m² Ogłoszenie 7 560 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 550 m² Cena za m²: 12272.73 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 5041 m² Ogłoszenie 6 750 000 zł Sprzedający: firma Józefów
Dom, Józefów, Otwocki, 550 m² Cena za m²: 9089.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2004 Powierzchnia działki: 2758 m² Ogłoszenie 4 999 000 zł Sprzedający: firma Józefów