Dom, Kielce, Białogon, 220 m² Cena za m²: 4045.45 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1955 Powierzchnia działki: 450 m² Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, KSM XXV lecia, 280 m² Rok budowy: 1993 Powierzchnia działki: 668 m² Ogrzewanie: gazowe Ogrodzenie: drewniane Ogłoszenie 7 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 127 m² Cena za m²: 10614.04 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 250 m² Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom Wójta w Kielcach Wydawnictwo: Muzeum Historii Kielc Tytuł: Dom Wójta w Kielcach Autor: Mysliński Okładka: miękka oferta z allegro 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Dom, Kielce, 131 m² Cena za m²: 9500 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 103 m² Ogłoszenie 1 240 510 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 250 m² Cena za m²: 4360 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 942 m² Ogłoszenie 1 090 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, KSM XXV lecia, 97 m² Cena za m²: 4742.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 885 m² Ogłoszenie 460 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 160 m² Cena za m²: 5312.5 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1966 Powierzchnia działki: 412 m² Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 150 m² Cena za m²: 6533.33 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 526 m² Ogrzewanie: gazowe Ogłoszenie 980 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Białogon, 326 m² Cena za m²: 7357.22 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2015 Powierzchnia działki: 1474 m² Ogłoszenie 2 400 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Zalesie, 172 m² Cena za m²: 5592.12 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 1316 m² Ogłoszenie 960 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, KSM XXV lecia, 127 m² Cena za m²: 7705.01 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 250 m² Ogłoszenie 980 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, KSM XXV lecia, 150 m² Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 425 m² Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 3 500 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, KSM XXV lecia, 270 m² Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 425 m² Ogrodzenie: siatka Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 7 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Centrum, 510 m² Cena za m²: 3235.29 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1938 Powierzchnia działki: 898 m² Ogłoszenie 1 650 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 220 m² Cena za m²: 3136.36 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 315 m² Liczba pokoi: 7 Ogłoszenie 690 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, KSM XXV lecia, 93 m² Cena za m²: 9297.3 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2021 Powierzchnia działki: 124 m² Ogłoszenie 860 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 210 m² Cena za m²: 5476.19 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1996 Powierzchnia działki: 197 m² Ogłoszenie 1 150 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 215 m² Cena za m²: 3720.93 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1994 Powierzchnia działki: 1470 m² Ogłoszenie 800 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 178 m² Cena za m²: 4207.87 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 237 m² Ogłoszenie 749 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 110 m² Cena za m²: 9000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1981 Powierzchnia działki: 577 m² Ogłoszenie 990 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 312 m² Cena za m²: 1918.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 1082 m² Ogłoszenie 599 200 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 126 m² Cena za m²: 3404.76 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1975 Powierzchnia działki: 641 m² Ogłoszenie 429 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Posłowice, 163 m² Cena za m²: 4029.78 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Powierzchnia działki: 204 m² Ogłoszenie 655 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Posłowice, 140 m² Cena za m²: 4561.98 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2027 Powierzchnia działki: 449 m² Ogłoszenie 640 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 460 m² Cena za m²: 2934.78 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 460 m² Ogłoszenie 1 350 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Ostra Górka, 116 m² Cena za m²: 6010.32 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1930 Powierzchnia działki: 437 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Sieje, Dąbrowa, 270 m² Cena za m²: 3329.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 343 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 300 m² Cena za m²: 7666.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 178 m² Ogłoszenie 2 300 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 120 m² Cena za m²: 7188.28 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 380 m² Ogłoszenie 859 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Magnes na lodówkę KIELCE (4K) Materiał: guma Kod producenta: A Kup teraz 28 ,99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Bielsk Podlaski
Dom, Kielce, Białogon, 312 m² Cena za m²: 3005.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1997 Powierzchnia działki: 819 m² Ogłoszenie 939 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Leśniówka, 200 m² Powierzchnia działki: 2200 m² Ogrzewanie: węglowe Droga dojazdowa: utwardzona Liczba pokoi: 6 Ogłoszenie 8 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Uroczysko, 300 m² Cena za m²: 4633.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Powierzchnia działki: 600 m² Ogłoszenie 1 390 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Ostra Górka, 280 m² Cena za m²: 2775 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1995 Powierzchnia działki: 396 m² Ogłoszenie 777 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Pod Telegrafem, 320 m² Cena za m²: 5215.49 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2007 Powierzchnia działki: 429 m² Ogłoszenie 1 670 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Ostra Górka, 168 m² Cena za m²: 10000 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2020 Powierzchnia działki: 833 m² Ogłoszenie 1 680 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Białogon, 100 m² Cena za m²: 6500 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 812 m² Ogłoszenie 650 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Baranówek, 130 m² Cena za m²: 10376.92 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 647 m² Ogrodzenie: inne Ogłoszenie 1 349 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 170 m² Cena za m²: 4411.76 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Powierzchnia działki: 463 m² Ogłoszenie 750 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Baranówek, 237 m² Cena za m²: 5917.16 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 341 m² Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Ostra Górka, 252 m² Cena za m²: 2896.83 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 367 m² Ogłoszenie 730 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, KSM XXV lecia, 87 m² Cena za m²: 9482.76 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1960 Powierzchnia działki: 384 m² Ogłoszenie 825 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 270 m² Cena za m²: 4407.41 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 390 m² Ogłoszenie 1 190 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 120 m² Cena za m²: 5825 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1947 Powierzchnia działki: 418 m² Ogłoszenie 699 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Łazy, 300 m² Cena za m²: 2996.67 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 2900 m² Ogłoszenie 899 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Pod Telegrafem, 300 m² Cena za m²: 4300 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2003 Powierzchnia działki: 513 m² Ogłoszenie 1 290 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Ostra Górka, 166 m² Cena za m²: 4090.47 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1991 Powierzchnia działki: 1028 m² Ogłoszenie 680 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Bukówka, 33 m² Cena za m²: 8451.55 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1980 Powierzchnia działki: 418 m² Ogłoszenie 280 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Sieje, Dąbrowa, 300 m² Cena za m²: 4633.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2002 Powierzchnia działki: 422 m² Ogłoszenie 1 390 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Nowy Folwark, 195 m² Cena za m²: 6512.82 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1983 Powierzchnia działki: 975 m² Ogłoszenie 1 270 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Szydłówek, 150 m² Cena za m²: 7993.33 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1990 Powierzchnia działki: 880 m² Ogłoszenie 1 199 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Szydłówek, 160 m² Cena za m²: 9375 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 1418 m² Ogłoszenie 1 500 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, 217 m² Cena za m²: 6463.53 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2000 Powierzchnia działki: 341 m² Ogłoszenie 1 400 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Centrum, 223 m² Cena za m²: 9872.05 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2006 Powierzchnia działki: 158 m² Ogłoszenie 2 199 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Centrum, 300 m² Cena za m²: 4496.67 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 941 m² Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 349 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Pod Telegrafem, 172 m² Cena za m²: 5523.26 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1983 Powierzchnia działki: 188 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Centrum, 202 m² Cena za m²: 7931 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Powierzchnia działki: 377 m² Ogłoszenie 1 599 999 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Ostra Górka, 120 m² Cena za m²: 7188.28 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2024 Powierzchnia działki: 360 m² Ogłoszenie 859 000 zł Sprzedający: firma Kielce
Dom, Kielce, Ostra Górka, 135 m² Cena za m²: 7795.1 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 420 m² Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Kielce