PUŁAWY - DOMEK GOTYCKI Znaczek: tak Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: z obiegu aukcja z allegro 20 zł Sprzedający: osoba prywatna Nowy Sącz
PUŁAWY - Domek Gotycki, CZYSTA, 1963 rok Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: nie Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 99 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
PUŁAWY. "Domek Gotycki" - obecnie Muzeum, CZYSTA NAKŁAD 1000 SZTUK 1964 rok oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 699 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
Dom, Puławy, Puławski, 250 m² Cena za m²: 3580 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2001 Powierzchnia działki: 525 m² Ogłoszenie 895 000 zł Sprzedający: firma Puławy
PUŁAWY - Domek Gotycki, CZYSTA, NISKI NAKŁAD - TYLKO 1100 SZTUK, 1964 rok oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 369 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
PUŁAWY - Domek Gotycki, CZYSTA, 1963 rok Rodzaj: listy i pisma oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 99 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
Puławy Domek Chiński ok.1960r. PTTK M087 Znaczek: nie Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu aukcja z allegro 14 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Dom, Pachnowola, Puławy, Puławski, 90 m² Cena za m²: 7055.56 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2011 Powierzchnia działki: 2092 m² Ogłoszenie 635 000 zł Sprzedający: firma Pachnowola
PUŁAWY - Domek Gotycki, CZYSTA, NAKŁAD 2100 SZTUK, 1963 rok Rodzaj: listy i pisma oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 129 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
PUŁAWY - Domek Chiński, CZYSTA, 1963 rok Rodzaj: listy i pisma oryginał / reprodukcja: dokument oryginalny oferta z allegro 129 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
PUŁAWY. "Domek Gotycki" - obecnie Muzeum, CZYSTA NAKŁAD 1000 SZTUK 1964 rok Stan opakowania: brak opakowania Znaczek: nie Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał oferta z allegro 699 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Chrzanów
Dom, Puławy, Puławski, 133 m² Cena za m²: 8263.16 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1936 Powierzchnia działki: 2046 m² Ogłoszenie 1 099 000 zł Sprzedający: firma Puławy
Dom, Puławy, Puławski, 248 m² Cena za m²: 4233.87 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2008 Powierzchnia działki: 752 m² Ogłoszenie 1 050 000 zł Sprzedający: firma Puławy
Dom, Skoki, Puławy, Puławski, 93 m² Cena za m²: 4086.02 zł Rynek: wtórny Powierzchnia działki: 800 m² Ogrzewanie: kominkowe Ogłoszenie 380 000 zł Sprzedający: firma Skoki
Dom, Puławy, Puławski, 125 m² Cena za m²: 5176 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1994 Powierzchnia działki: 312 m² Ogłoszenie 647 000 zł Sprzedający: firma Puławy
PUŁAWY Nowo-Aleksandrya Domek gotycki w parku XIX wiek Obieg: z obiegu Data: do 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Znaczek: tak -16% 150,00 zł Ogłoszenie 125 zł Sprzedający: osoba prywatna Ruda
Dom, Leokadiów, Puławy, Puławski, 180 m² Cena za m²: 3444.44 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1993 Powierzchnia działki: 714 m² Ogłoszenie 620 000 zł Sprzedający: firma Leokadiów
Dom, Puławy, Puławski, 130 m² Cena za m²: 6538.46 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1965 Powierzchnia działki: 300 m² Ogłoszenie 850 000 zł Sprzedający: firma Puławy
Puławy Pałac Czartoryskich, Świątynia Sybili, Domek Gotycki,Pałacyk Marynki Obieg: bez obiegu Znaczek: nie Kup teraz 6 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Bielsko-Biała
Dom, Puławy, Puławski, 110 m² Cena za m²: 3627.27 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 920 m² Ogłoszenie 399 000 zł Sprzedający: firma Puławy
PUŁAWY - Domek Żółty - rys. Etienne Grzesiak - pocztówka Znaczek: nie Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 4 ,50 zł Sprzedający: osoba prywatna Śrem
PUŁAWY - PAŁAC CZARTORYSKICH - MARYNKI- MOSTEK - DOMEK ŻÓŁTY - MAPKA - HERB Znaczek: nie Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: z obiegu oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
PUŁAWY - PAŁAC CZARTORYSKICH - ŚWIĄTYNIA SYBILLI - DOMEK GOTYCKI - PAŁACYK Znaczek: tak Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: z obiegu oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
PUŁAWY - DOMEK ALEKSANDRA - PARK KRAJOBRAZOWY Znaczek: tak Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: z obiegu oferta z allegro 8 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
PUŁAWY - DOMEK CHIŃSKI Znaczek: tak Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: z obiegu oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
PUŁAWY - DOMEK GOTYCKI - PARK Znaczek: nie Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 8 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet
PUŁAWY - DOMEK CHIŃSKI Znaczek: nie Data: po 1945 oryginał / reprodukcja: oryginał Obieg: bez obiegu oferta z allegro 7 zł Sprzedający: osoba prywatna Internet