Deska na przystawki i świecznik 2w1 półka dekoracyjna do domu Kod producenta: 0014 Marka: bez marki Wysokość produktu: 3 cm Stan opakowania: oryginalne oferta z allegro 79 zł Sprzedający: osoba prywatna Sokolniki Las
Dom, Pólko, Niemce, Lubelski, 180 m² Cena za m²: 5277.78 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 700 m² Ogłoszenie 950 000 zł Sprzedający: firma Pólko
Regał industrialny, 5 półek, do domu i biura Kup teraz 349 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Marki
PÓŁKA NA BUTY STOJAK REGAŁ SZAFKA 4 POZIOMY ORGANIZER DO PRZEDPOKOJU DOMU Kod producenta: 5902340329436 Marka: Gockowiak Głębokość mebla: 18.5 cm Szerokość mebla: 50 cm oferta z allegro 75 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Gołuchów
SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA BIAŁA MDF ORGANIZER PÓŁKA DO DOMU Stan opakowania: oryginalne Rodzaj drewna: barwione Szerokość produktu: 30 cm Wysokość produktu: 50 cm oferta z allegro 199 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Tarnobrzeg
Dom, Pólko, Niemce, Lubelski, 180 m² Cena za m²: 4944.44 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 400 m² Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: firma Pólko
Makrama półka walentynki serce Marka: Hand Made Kolor: niebieski oferta z allegro 100 zł Sprzedający: osoba prywatna Poznań
Wisząca Ścienna Półka Do Domu Salonu Pokoju Drewniana 60x22 cm Materiał: drewno Szerokość mebla: 60 cm Liczba poziomów: 1 Maksymalne obciążenie półki: 20 kg Kup teraz 75 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Poznań, Rataje
REGAŁ NA KSIĄŻKI OBROTOWY DOMEK 360° DZIECIĘCY ORGANIZER BIAŁY PÓŁKA LUXMA Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: WF KĄCIK CZYTANIA ZABAWKI MEBLE POKÓJ 95 CM Marka: bez marki Kolekcja: nie dotyczy oferta z allegro 289 ,89 zł Sprzedający: osoba prywatna Kępno
REGAŁ NA KSIĄŻKI OBROTOWY DOMEK 360° DZIECIĘCY ORGANIZER BIAŁY PÓŁKA LUXMA Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: WF KĄCIK CZYTANIA ZABAWKI MEBLE POKÓJ 95 CM Marka: bez marki Kolekcja: nie dotyczy oferta z allegro 269 ,89 zł Sprzedający: osoba prywatna Kępno
REGAŁ NA KSIĄŻKI OBROTOWY DOMEK 360° DZIECIĘCY ORGANIZER BIAŁY PÓŁKA LUXMA Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: WF KĄCIK CZYTANIA ZABAWKI MEBLE POKÓJ 95 CM Marka: Luxma Kolekcja: nie dotyczy oferta z allegro 269 ,89 zł Sprzedający: osoba prywatna Kępno
Biała półka domek do pokoju dziecięcego | regał dziecięcy -51% 100,00 zł Kup teraz 49 zł Sprzedający: osoba prywatna Kęty
BIURKO KOMPUTEROWE 80X40 BIAŁE Z PÓŁKĄ DLA DZIECKA DO NAUKI PRACY POKÓJ DOM Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: 363982647 Marka: bez marki Kolor mebla: biały - sosna oferta z allegro 169 zł Sprzedający: osoba prywatna Iwkowa
Kwietnik drewniany na ścianę – półka wisząca sosnowa do domu i ogrodu Kod producenta: 0028 Marka: bez marki Wysokość produktu: 68 cm Stan opakowania: oryginalne oferta z allegro 79 zł Sprzedający: osoba prywatna Sokolniki Las
Drewniana półka-domek skandynawski – dekoracja na świeczki i kwiaty Kod producenta: 0057 Marka: bez marki Kolekcja: półki Głębokość mebla: 14 cm oferta z allegro 39 zł Sprzedający: osoba prywatna Sokolniki Las
Barek Kolumna Grecka regał półka 205cm Marka: bez marki -23% 1300,00 zł do negocjacji Kup teraz 1 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Jelenia Góra
Stojak Kanapa Friends na figurki McDonald's Kolekcjonerska Stand Półka Kod producenta: Kanapa friends mc donalds, happy meal Producent: nieznany producent Wysokość produktu: 10 cm EAN (GTIN): 5903457158223 oferta z allegro 52 ,49 zł Sprzedający: osoba prywatna Świeszyno
PÓŁKA KUCHENNA NA PRZYPRAWY ORGANIZER REGAŁ NA BLAT STOJĄCA ŁAZIENKA DOM Kod producenta: 5904316492526 Marka: Vilde Głębokość mebla: 19.5 cm Szerokość mebla: 33.5 cm oferta z allegro 98 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Brzostek
PÓŁKA KUCHENNA NA PRZYPRAWY ORGANIZER REGAŁ NA BLAT PŁYTA ŁAZIENKA DOM Kod producenta: 066562MG Marka: LoftInspired Kolekcja: Meble Loftowe Głębokość mebla: 12 cm oferta z allegro 109 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Brzostek
PÓŁKA KUCHENNA NA PRZYPRAWY ORGANIZER REGAŁ NA BLAT STOJĄCA ŁAZIENKA DOM Kod producenta: POLKAM3 Marka: bez marki Głębokość mebla: 36 cm Szerokość mebla: 60 cm oferta z allegro 129 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Brzostek
PÓŁKA KUCHENNA NA PRZYPRAWY ORGANIZER REGAŁ NA BLAT STOJĄCA ŁAZIENKA DOM Kod producenta: 5904316472382 Marka: Vilde Głębokość mebla: 25 cm Szerokość mebla: 48 cm oferta z allegro 74 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Brzostek
PÓŁKA KUCHENNA NA PRZYPRAWY ORGANIZER REGAŁ NA BLAT STOJĄCA ŁAZIENKA DOM Kod producenta: 00025661 Marka: Ruhhy Głębokość mebla: 19.5 cm Szerokość mebla: 33.5 cm oferta z allegro 89 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Brzostek
PÓŁKA KUCHENNA NA PRZYPRAWY ORGANIZER REGAŁ NA BLAT STOJĄCA ŁAZIENKA DOM Kod producenta: Stojak na przyprawy z 2 poziomami półka Marka: Songmics Głębokość mebla: 18 cm Szerokość mebla: 42 cm oferta z allegro 99 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Brzostek
PÓŁKA NA BUTY STOJAK REGAŁ SZAFKA 4 POZIOMY MOCNA ORGANIZER NA BUTY DO DOMU Kod producenta: Regał Szafka Na Buty Auron Marka: bez marki Głębokość mebla: 24 cm Szerokość mebla: 52 cm oferta z allegro 44 ,80 zł Sprzedający: osoba prywatna Golina
REGAŁ MAGAZYNOWY CZARNY LEGGER METALOWY 5 PÓŁEK 1000KG MDF 180X90X40 DOM Kod producenta: 74218390324 Producent: Legger Głębokość produktu: 40 cm Szerokość produktu: 120 cm oferta z allegro 259 ,89 zł Sprzedający: osoba prywatna Święcice
Dom, Chylice Pólko, Piaseczno, Piaseczyński, 85 m² Cena za m²: 10502.07 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2026 Powierzchnia działki: 280 m² Ogłoszenie 889 000 zł Sprzedający: firma Chylice-Pólko
Głośnik SONOS Wi-Fi półka biały IKEA Symfonisk gen. 2 Model: Symfonisk Kolor: biały Marka: Sonos Ogłoszenie 700 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Lustro dekoracyjne w stylu vintage z półką do negocjacji Kup teraz 200 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Szczecin
PÓŁKA NA BUTY STOJAK REGAŁ SZAFKA 4 POZIOMY MOCNA ORGANIZER NA BUTY DO DOMU Kod producenta: Regał Szafka Na Buty Auron Marka: bez marki Głębokość mebla: 24 cm Szerokość mebla: 52 cm oferta z allegro 59 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Golina
Lustro stylowe,półka Kod producenta: Brak Kup teraz 2 500 zł Sprzedający: osoba prywatna DĄBROWA GÓRNICZA
Półka dekoracja koń jelonek wilk Materiał wykonania: drewno Kup teraz 99 zł Sprzedający: osoba prywatna Grójec
METALOWA PÓŁKA STOJAK REGAŁ SZAFKA NA BUTY 4 POZIOMY DO DOMU ORGANIZER Kod producenta: Regał Szafka Na Buty Auron Marka: bez marki Głębokość mebla: 24 cm Szerokość mebla: 52 cm oferta z allegro 50 zł Sprzedający: osoba prywatna Książenice
Lustro ścienne retro PRL 40x110 cm – mosiężna rama + półka | Vintage Typ lustra: ścienne Kształt: prostokąt Kolor mebla: metal Materiał ramy: metal -27% 400,00 zł Kup teraz 290 zł Sprzedający: osoba prywatna Pruszcz Gdański
Półka na wino z drewna modrzew Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3 kg -48% 290,00 zł Kup teraz 149 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Żarówka
KWIETNIK STOJĄCY METALOWY UNIWERSALNY STOJAK PÓŁKA NA ROŚLINY KWIATY DOM Kod producenta: 324707MG Marka: LoftInspired Wysokość produktu: 63 cm Maksymalna liczba donic: 1 oferta z allegro 109 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Radom
PÓŁKA ŁAZIENKOWA SZAFKA ORGANIZER NAROŻNA CZARNA DREWNIANA 2POZIOMY DO DOMU Kod producenta: 876353532222 Marka: Alsea Wysokość mebla: 30 cm Szerokość mebla: 20 cm oferta z allegro 94 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Radom
REGAŁ PÓŁKA ŁAZIENKOWA SZAFKA DO DOMU 3 PÓŁKI POZIOMY STOJAK NAD WC SEDES Kod producenta: 13412312311 Marka: RETOO Wysokość mebla: 160 cm Szerokość mebla: 47 cm oferta z allegro 159 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Radom
PÓŁKA SAMOPRZYLEPNA DO ŁAZIENKI ŚCIENNA POD PRYSZNIC 2SZT DO DOMU MOCNA Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: 763524352221 Marka: MM Wysokość mebla: 5.5 cm oferta z allegro 119 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Radom
PÓŁKA ŁAZIENKOWA ZAWIESZANA CZARNA METALOWA DO DOMU 2 POZIOMY 75x23x10,5 cm Kod producenta: 1231325123111 Marka: Vilde Wysokość mebla: 75 cm Szerokość mebla: 23 cm oferta z allegro 125 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Radom
PÓŁKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA SAMOPRZYLEPNA POD PRYSZNIC METALOWA 2SZTUKI DO DOM Kod producenta: półka wiszaca pod prysznic 2 szt Marka: Memfis Wysokość mebla: 5 cm Szerokość mebla: 30 cm oferta z allegro 72 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Radom
PÓŁKA WISZĄCA 2SZT SAMOPRZYLEPNA SCIENNA DO ŁAZIENKI POD PRYSZNIC DO DOMU Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: Loft czarna Marka: MM Wysokość mebla: 5.5 cm oferta z allegro 83 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Radom
PÓŁKA DOMEK DREWNIANY DANISH DESIGN KOMPLET 2x REGAŁ DEKORACYJNY KOLOR WOOD Kod producenta: 00730,, Marka: Denmark Kolekcja: DOMKI Głębokość mebla: 17 cm Kup teraz 249 ,99 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Łódź, Górna
Półka drewniana 65x25 Marka: bez marki Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 10 kg Kup teraz 100 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Zawichost
Dom, Pólko, Niemce, Lubelski, 110 m² Cena za m²: 8818.18 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1970 Powierzchnia działki: 1300 m² Ogłoszenie 970 000 zł Sprzedający: firma Pólko
Dekoracyjna drewniana półka z woreczkami przypraw i zbóż Styl rustykalny Kup teraz 47 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdynia
Dom, Chylice Pólko, Piaseczno, Piaseczyński, 92 m² Cena za m²: 10720.09 zł Rynek: pierwotny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 238 m² Ogłoszenie 990 000 zł Sprzedający: firma Chylice-Pólko
Dom, Chylice Pólko, Piaseczno, Piaseczyński, 92 m² Cena za m²: 10720.09 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 238 m² Ogłoszenie 990 000 zł Sprzedający: firma Chylice-Pólko
Dom, Pólko, Skarszewy, Starogardzki, 172 m² Cena za m²: 6511.63 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1997 Powierzchnia działki: 845 m² Ogłoszenie 1 120 000 zł Sprzedający: firma Pólko
Półka domek. Ozdoba ścienna domek. -17% 17,00 zł Kup teraz 14 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Lublin, Sławin
STOJAK NA GRAMOFON REGAŁ NA WINYLE PÓŁKA NA PŁYTY LP Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: B0CKPK1VY8 Marka: bez marki Model: 200 oferta z allegro 499 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Półka wisząca, plexi, do łazienki, pod prysznic, do biura, do domu Kup teraz 99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Lublin
Zegar, półka loft Marka: bez marki Kup teraz 399 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Poznań, Nowe Miasto
Stojak półka ekspozytor na płyty winylowe przechowywanie segregowanie Marka: bez marki Rodzaj: stojak Kup teraz 320 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dąbrowa Górnicza
Dom, Polków Sagały, Grębków, Węgrowski, 258 m² Cena za m²: 1978.74 zł Rynek: wtórny Rok budowy: 1956 Powierzchnia działki: 4867 m² Ogłoszenie 510 000 zł Sprzedający: firma Polków-Sagały