2x Kultowa drukarka Anycubic i3 MEGA 2 sztuki TUNING + sporo gratisów !!! Rodzaj: drukarka 3D Maksymalna temperatura obszaru roboczego: 250 °C Licytacja 80 zł 2 osoby licytują Sprzedający: osoba prywatna Nowogard
Anycubic i3 Mega X GRATISY PRÓBKI SZKLANE STOŁY Rodzaj: drukarka 3D -12% 400,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 350 zł Sprzedający: osoba prywatna Rybnik
Drukarka 3D AnyCubic i3 Mega Rodzaj: drukarka 3D Kod producenta: Anycubic I3 Mega Producent: Anycubic Model: I3 Mega -24% 399,00 zł do negocjacji Ogłoszenie 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Gowarzewo
Drukarka 3D Anycubic i3 Mega 'do remontu' Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 15 kg -20% 500,00 zł Ogłoszenie 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Krzyki
Używana drukarka 3D Anycubic I3 Mega Rodzaj: drukarka 3D Producent: Anycubic Technologia druku: FDM Model: I3 Mega -10% 500,00 zł Ogłoszenie 450 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Anycubic I3 Mega głowica (hotend) 12V Kup teraz 99 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Dąbrowa Górnicza