Działka, Byszów, Klimontów, Sandomierski, 1800 m² Powierzchnia: 1800 m² Cena za m²: 22.22 zł Typ działki: rolna Ogłoszenie 40 000 zł Sprzedający: firma Byszów
Działka, Klimontów, Sandomierski, 2000 m² Powierzchnia: 2000 m² Cena za m²: 42.5 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 85 000 zł Sprzedający: firma Klimontów
Działka, Sosnowiec, Klimontów, 3589 m² Powierzchnia: 3589 m² Cena za m²: 161.05 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 578 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Działka, Sosnowiec, Klimontów, 9748 m² Powierzchnia: 9748 m² Cena za m²: 145.67 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 1 420 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Działka, Sosnowiec, Klimontów, 1843 m² Powierzchnia: 1843 m² Cena za m²: 141.02 zł Ogrodzenie: inne Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 259 900 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Działka, Klimontów, Proszowice, Proszowicki, 5013 m² Powierzchnia: 5013 m² Cena za m²: 79.79 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: firma Klimontów
Działka, Sosnowiec, Klimontów, 480 m² Powierzchnia: 480 m² Cena za m²: 231.25 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 111 000 zł Sprzedający: firma Sosnowiec