Opis i cechy

Działka, Łódź, Widzew, Stoki, 445 m²

Ogłoszeniodawca: Dona-

Dom

Kontakt: Donata Informacje szczegółowe

Typ działki: usługowa

Forma własności: własność

Tytuł ogłoszenia: Działka przemysłowo-usługowa na Stokach+ projekt

Nr oferty ogłoszeniodawcy: 295770

Ulica: Stokowska

Pow. działki: 445.00 m²

Długość działki: 20.00 m²

Szerokość działki: 22.00 m²

Typ rynku: Wtórny

Mediawoda (miejskie)

Udogodnieniadostęp do drogi (utwardzona)ogrodzenie (brak) Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o pow.445m2 (wym.20mx22m) na Stokach ok. centrum handlowego M1. Działka z projektem budynku 2-piętrowego o pow. 90m2 z podpiwniczeniem. Media: prąd, woda, gaz w drodze. Działka pod magazyn, budynek przemysłowy, warsztat. Dojazd drogą szutrową. Cena 130 tys.zł. Nr tel. 518 322 634 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości Lokalizacja:

Kraj: Polska

Wojewodztwo: Łódzkie

Miasto na prawach powiatu: Łódź

Dzielnica: Widzew

Okolica: Stoki

Ulica: Stokowska(ref. A1542270009)

Powierzchnia 445 m²
Cena za m² 292.13 zł
Ogrodzenie brak
Droga dojazdowa utwardzona
Media prąd, woda
Typ działki handlowo-usługowa
Szerokość 22 m
Długość 20 m
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: c3bab208-6f9b-428a-a9f6-3ca366127ed7