Działka, Zakrzewo Kościelne, Mała Wieś, Płocki, 3000 m² Powierzchnia: 3000 m² Cena za m²: 60 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 180 000 zł Sprzedający: firma Zakrzewo Kościelne
Działka, Podgórze Parcele, Mała Wieś, Płocki, 1388 m² Powierzchnia: 1388 m² Cena za m²: 45.39 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 63 000 zł Sprzedający: firma Podgórze-Parcele
Działka, Podgórze Parcele, Mała Wieś, Płocki, 1151 m² Powierzchnia: 1151 m² Cena za m²: 45.18 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 52 000 zł Sprzedający: firma Podgórze-Parcele
Działka, Nowa Mała Wieś, Leoncin, Nowodworski, 8063 m² Powierzchnia: 8063 m² Cena za m²: 57.05 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 460 000 zł Sprzedający: firma Nowa Mała Wieś
Działka, Mała Wieś, Mała Wieś, Płocki, 5145 m² Powierzchnia: 5145 m² Cena za m²: 48.59 zł Typ działki: inna Szerokość: 105 m Ogłoszenie 250 000 zł Sprzedający: firma Mała Wieś
Działka, Nowa Mała Wieś, Leoncin, Nowodworski, 4225 m² Powierzchnia: 4225 m² Cena za m²: 91.12 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 385 000 zł Sprzedający: firma Nowa Mała Wieś
Działka, Nowa Mała Wieś, Leoncin, Nowodworski, 1000 m² Powierzchnia: 1000 m² Cena za m²: 95 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 95 000 zł Sprzedający: firma Nowa Mała Wieś
Działka, Podgórze Parcele, Mała Wieś, Płocki, 4036 m² Powierzchnia: 4036 m² Cena za m²: 36.92 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 149 000 zł Sprzedający: firma Podgórze-Parcele
Działka, Nowa Mała Wieś, Leoncin, Nowodworski, 1777 m² Powierzchnia: 1777 m² Cena za m²: 86.66 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 154 000 zł Sprzedający: firma Nowa Mała Wieś
Działka, Podgórze Parcele, Mała Wieś, Płocki, 3334 m² Powierzchnia: 3334 m² Cena za m²: 44.99 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Podgórze-Parcele
Działka, Podgórze Parcele, Mała Wieś, Płocki, 1654 m² Powierzchnia: 1654 m² Cena za m²: 45.34 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: nieutwardzona (polna) Ogłoszenie 75 000 zł Sprzedający: firma Podgórze-Parcele
Działka, Mała Wieś przy Drodze, Leoncin, Nowodworski, 3010 m² Powierzchnia: 3010 m² Cena za m²: 79.73 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 240 000 zł Sprzedający: firma Mała Wieś przy Drodze
Działka, Mała Wieś przy Drodze, Leoncin, Nowodworski, 18891 m² Powierzchnia: 18891 m² Cena za m²: 80 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Ogłoszenie 1 511 280 zł Sprzedający: firma Mała Wieś przy Drodze
Działka, Mała Wieś przy Drodze, Leoncin, Nowodworski, 19389 m² Powierzchnia: 19389 m² Cena za m²: 87.68 zł Typ działki: inna Ogłoszenie 1 700 000 zł Sprzedający: firma Mała Wieś przy Drodze