Działka, Mońki, Mońki, Moniecki, 100900 m² Powierzchnia: 100900 m² Cena za m²: 9.81 zł Ogrodzenie: brak Media: prąd Ogłoszenie 990 000 zł Sprzedający: firma Mońki
Działka, Świerzbienie, Mońki, Moniecki, 4400 m² Powierzchnia: 4400 m² Cena za m²: 79.55 zł Droga dojazdowa: utwardzona Typ działki: budowlana Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Świerzbienie
Działka, Mońki, Mońki, Moniecki, 1621 m² Powierzchnia: 1621 m² Cena za m²: 33.93 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: rolna Ogłoszenie 55 000 zł Sprzedający: firma Mońki
Działka, Mońki, Mońki, Moniecki, 20320 m² Powierzchnia: 20320 m² Cena za m²: 90 zł Droga dojazdowa: asfaltowa lub betonowa Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 828 800 zł Sprzedający: firma Mońki
Działka, Mońki, Mońki, Moniecki, 8230 m² Powierzchnia: 8230 m² Cena za m²: 151.88 zł Typ działki: budowlana Ogłoszenie 1 250 000 zł Sprzedający: firma Mońki
Działka, Hornostaje Osada, Mońki, Moniecki, 23900 m² Powierzchnia: 23900 m² Cena za m²: 85 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: budowlana Ogłoszenie 2 031 500 zł Sprzedający: firma Hornostaje-Osada