Opis i cechy

Działka, Orzesze, Mikołowski, 800 m²

Ogłoszeniodawca: ADAM BRZEZIŃSKI FHUKontakt: Grzegorz Burandt Informacje szczegółowe

Typ działki: budowlana

Forma własności: własność

Dostępne od: 2026-03-09

Tytuł ogłoszenia: Idealny kształt i powierzchnia | 100 metrów od lasu | Atrakcyjna cena

Nr oferty ogłoszeniodawcy: 299

Ulica: Wolności

Pow. działki: 800.00 m²

Długość działki: 34.00 m²

Szerokość działki: 24.00 m²

Typ rynku: Wtórny

Mediagaz (butla)kanalizacja (szambo)woda (miejskie)

Udogodnieniadostęp do drogi (utwardzona)ogrodzenie (brak)

Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w Orzeszu Jaśkowicach, w województwie śląskim. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, w otoczeniu estetycznej zabudowy mieszkalnej oraz nowobudowanych domów.

To idealne miejsce dla osób, które szukają ciszy, a jednocześnie chcą mieć szybki dostęp do miasta.

Lokalizacja i komunikacja

Działka położona jest zaledwie 2 km od centrum Orzesza. Dojazd do kluczowych miast regionu jest szybki i wygodny:• autostrada A1 – 6 km• autostrada A4 – 11 km• Katowice – 30 km• Gliwice – 20 km• Rybnik – 20 km

Stacja kolejowa oddalona jest o około 400 m. Regularne połączenia zapewniają sprawny dojazd do Katowic, Rybnika oraz Raciborza.

Najbliższa infrastruktura

Wszystko, co potrzebne do codziennego życia, znajduje się w zasięgu krótkiego spaceru:• szkoła i przedszkole – około 300 m• sklepy – około 300 m• przychodnia – 500 m• klinika weterynaryjna – 2 km

Jaśkowice to jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic Orzesza, oddalona o około 2km od centrum miasta.

Parametry działki

Powierzchnia działki wynosi 800 m², a jej wymiary to około 24 × 34 m. Regularny kształt daje duże możliwości aranżacyjne przy projektowaniu domu i ogrodu.

Teren jest płaski i częściowo ogrodzony z jednej strony. Dojazd prowadzi drogą utwardzoną, a cena obejmuje udział w drodze dojazdowej.

Przeznaczenie i media

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. To daje bezpieczeństwo inwestycji i jasne warunki zabudowy.

Dostępne media:• woda• prąd

Przewidziane jest odprowadzenie ścieków do szamba.

Atuty lokalizacji

Nieruchomość położona jest około 100 m od lasu. Okolica jest cicha, zielona i sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

To doskonała baza na spacery, jazdę rowerem oraz codzienny kontakt z naturą.

Cena

Cena nieruchomości wynosi 190 000 PLN.

Jeśli szukasz działki w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Śląska, ta oferta może być idealnym wyborem.

Lokalizacja:

Kraj: Polska

Wojewodztwo: Śląskie

Powiat: Mikołowski (pow.)

Miejscowosc: Orzesze

Ulica: Wolności(ref. A1541990624)

Powierzchnia 800 m²
Cena za m² 237.5 zł
Ogrodzenie brak
Droga dojazdowa utwardzona
Media prąd, siła
Typ działki budowlana
Kanalizacja szambo
Szerokość 24 m
Długość 34 m
Zgłoś naruszenie zasad
Oferta: e4f8d546-df25-4856-af47-b9b946329407