Działka, Żydowo, Bartoszyce, Bartoszycki, 1500 m² Powierzchnia: 1500 m² Cena za m²: 40 zł Typ działki: rolna Szerokość: 23 m Ogłoszenie 60 000 zł Sprzedający: firma Żydowo
Działka, Żydowo, Bartoszyce, Bartoszycki, 9000 m² Powierzchnia: 9000 m² Cena za m²: 35 zł Ogrodzenie: brak Typ działki: rolna Ogłoszenie 315 000 zł Sprzedający: firma Żydowo
Działka, Żydowo, Polanów, Koszaliński, 5996 m² Powierzchnia: 5996 m² Cena za m²: 77.55 zł Typ działki: rolna Ogłoszenie 465 000 zł Sprzedający: firma Żydowo
Działka, Żydowo, Czerniejewo, Gnieźnieński, 889 m² Powierzchnia: 889 m² Cena za m²: 160.85 zł Ogrodzenie: brak Droga dojazdowa: utwardzona Ogłoszenie 143 000 zł Sprzedający: firma Żydowo