Promowane Dom Częstochowa 170 m2 z 3 lokalami mieszkalnymi, garażem i ogrodem Powierzchnia mieszkalna: 170 m² Powierzchnia działki: 950 m² Rynek: wtórny Liczba pokoi: 6 do negocjacji Ogłoszenie 400 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Częstochowa
Promowane Sprzedam szeregowiec z garażem w mieście. Rynek: wtórny Rodzaj zabudowy: szeregowiec Materiał budowlany: bloczki Okna: plastikowe Ogłoszenie 890 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Pabianice
Promowane Piastów, nowy apartament 2-pok 37m2, loggia, garaż English Powierzchnia: 37 m² Piętro: 1 Liczba pokoi: 2 Liczba pięter budynku: 10 do negocjacji Ogłoszenie 2 300 zł Sprzedający: osoba prywatna Kraków
Promowane Kompresor BASS POLSKA 100l PRO z napędem na pas! Gwarancja. W-wa od ręki Ogłoszenie 1 650 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Lesznowola
SKRZYNIA KUFER NA NARZĘDZIA DO OGRODU GARAŻ DOM TARAS DUŻA 280L NA KŁÓDKĘ Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: MBWL280-440U Marka: Prosperplast Pojemność skrzyni: 280 l oferta z allegro 179 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Opalenica
Garaż, Warszawa, Wola, 17 m² Powierzchnia: 16.5 m² Cena za m²: 8484.85 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: ogrzewanie Ogłoszenie 140 000 zł Sprzedający: firma Warszawa
Klips zaczep uchwyt na bity do wkrętarki elektronarzędzi Makita Kod producenta: Data Marka: bez marki Szerokość: 0.001 m Długość: 0.01 m oferta z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Klips zaczep na bity do elektronarzędzi wkrętarki DeWalt Kod producenta: Data Marka: bez marki Szerokość: 0.03 m Długość: 0.03 m oferta z allegro 9 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Garaż, Gdańsk, Żabianka Wejhera Jelitkowo Tys, Żabianka, 18 m² Powierzchnia: 18 m² Cena za m²: 4944.44 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 89 000 zł Sprzedający: firma Gdańsk
Sprzedam garaż Gdańsk Jasień Powierzchnia: 15.9 m² do negocjacji Ogłoszenie 115 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Garaż, Włocławek, Śródmieście, 16 m² Powierzchnia: 16 m² Cena za m²: 3312.5 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 53 000 zł Sprzedający: firma Włocławek
Garaż, Włocławek, Południe, 18 m² Powierzchnia: 18 m² Cena za m²: 5277.78 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 95 000 zł Sprzedający: firma Włocławek
Garaż, Lębork, Lęborski, 18 m² Powierzchnia: 17.5 m² Cena za m²: 2285.71 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 40 000 zł Sprzedający: firma Lębork
Garaż, Gdańsk, Przymorze, Przymorze Małe, 18 m² Powierzchnia: 18 m² Cena za m²: 7722.22 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 139 000 zł Sprzedający: firma Gdańsk
Garaż, Katowice, Brynów Osiedle Zgrzebnioka, Brynów, 19 m² Powierzchnia: 19 m² Cena za m²: 5000 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: ogrzewanie Ogłoszenie 95 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Garaż, Czerwionka Leszczyny, Czerwionka Leszczyny, Rybnicki, 200 m² Powierzchnia: 200 m² Cena za m²: 247.5 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 49 500 zł Sprzedający: firma Czerwionka-Leszczyny
Garaż, Pruszcz Gdański, Gdański, 25 m² Powierzchnia: 25 m² Cena za m²: 2600 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 65 000 zł Sprzedający: firma Pruszcz Gdański
Garaż, Poznań, Winogrady, 15 m² Powierzchnia: 15 m² Cena za m²: 7333.33 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 110 000 zł Sprzedający: firma Poznań
Garaż, Ostrów Wielkopolski, Ostrowski, 18 m² Powierzchnia: 17.5 m² Cena za m²: 2114.29 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 37 000 zł Sprzedający: firma Ostrów Wielkopolski
Garaż na godziny, 15zł/h, 100zł/doba Wrocław Grabiszyn Powierzchnia: 16 m² Ogłoszenie 15 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Krzyki
UCHWYT na TARCZE Papier Ścierny 125mm ORGANIZER Wieszak WARSZTATOWY Garaż Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: organizer na tarcze 125mm Marka: bez marki Rodzaj: wieszak szeregowy oferta z allegro 1 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdynia
Garaż, Kraków, Stare Miasto, 16 m² Powierzchnia: 16 m² Cena za m²: 21875 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 350 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Garaż, Włocławek, 15 m² Powierzchnia: 15 m² Cena za m²: 4600 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 69 000 zł Sprzedający: firma Włocławek
Garaż, Przemyśl, 18 m² Powierzchnia: 18 m² Cena za m²: 3277.78 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: prąd Ogłoszenie 59 000 zł Sprzedający: firma Przemyśl
ORGANIZER WARSZTATOWY UCHWYT WIESZAK ŚCIENNY NA ŚCIANĘ NA NARZĘDZIA GARAŻ Kod producenta: Uchwyt ścienny na kombinerki Marka: bez marki Rodzaj: uchwyty pojedyncze Długość: 13.5 cm oferta z allegro 18 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Turek
Uchwyt ścienny na poziomicę komplet Organizer Warsztatowy Garaż Kod producenta: Uchwyt ścienny na poziomicę komplet Marka: bez marki Rodzaj: uchwyty pojedyncze Długość: 6 cm oferta z allegro 19 ,98 zł Sprzedający: osoba prywatna Turek
Regał magazynowy metalowy Thomas 180 x 90 x 40 cm max 175 kg na półkę garaż Stan opakowania: oryginalne Kod producenta: KLT20C Producent: Thomas Głębokość produktu: 40 cm oferta z allegro 109 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Bydgoszcz
Zabudowa koszy na śmieci boks śmietnikowy, 4x120 litrów Marka: bez marki Materiał wykonania: metal Szerokość: 0.66 m Długość: 0.6 m oferta z allegro 2 773 zł Sprzedający: osoba prywatna Swarzędz
Zabudowa koszy na śmieci boks śmietnikowy, 3x120 litrów Marka: bez marki Materiał wykonania: metal Szerokość: 0.66 m Długość: 0.6 m oferta z allegro 2 231 zł Sprzedający: osoba prywatna Swarzędz
Garaż, Kwidzyn, Kwidzyński, 16 m² Powierzchnia: 16 m² Cena za m²: 4062.5 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: prąd Ogłoszenie 65 000 zł Sprzedający: firma Kwidzyn
KUBEK GARAŻ WZYWA, MUSZĘ IŚĆ NA PREZENT DLA NIEGO Kod producenta: SM-048 Marka: bez marki Pojemność: 330 ml Materiał wykonania: ceramika oferta z allegro 23 zł Sprzedający: osoba prywatna Lysokanie
Garaż murowany 18m2 Powierzchnia: 18 m² do negocjacji Ogłoszenie 79 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Brzeg
Garaż, Leszno, 19 m² Powierzchnia: 19.12 m² Cena za m²: 3661.09 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: ogrzewanie Ogłoszenie 70 000 zł Sprzedający: firma Leszno
Garaż, Gdańsk, Brętowo, Niedźwiednik, 19 m² Powierzchnia: 19 m² Cena za m²: 5789.47 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 110 000 zł Sprzedający: firma Gdańsk
Garaż sprzedam nowy Powierzchnia: 21 m² Rynek: pierwotny Rodzaj: murowany Położenie: samodzielny do negocjacji Ogłoszenie 89 999 zł Sprzedający: osoba prywatna Mielec, Borek
Nowoczesny Dom pod Poznaniem, Lotnisko 26km, Garaż, Taras Powierzchnia mieszkalna: 124 m² Powierzchnia działki: 292 m² Rynek: wtórny Liczba pokoi: 4 do negocjacji Ogłoszenie 1 135 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Radzyny
Garaż piętrowy na samochodziki Hot Wheels / Matchbox – organizer na auta Stan opakowania: oryginalne Model: garaż piętrowy oferta z allegro 25 zł Sprzedający: osoba prywatna Krosno
Garaż, Katowice, Śródmieście, 16 m² Powierzchnia: 15.51 m² Cena za m²: 5480.34 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: ogrzewanie Ogłoszenie 85 000 zł Sprzedający: firma Katowice
Garaż, Olsztyn, Zatorze, 19 m² Powierzchnia: 19 m² Cena za m²: 4473.68 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 85 000 zł Sprzedający: firma Olsztyn
Garaż, Zabrze, 13 m² Powierzchnia: 12.5 m² Cena za m²: 2880 zł Rynek: pierwotny Ogłoszenie 36 000 zł Sprzedający: firma Zabrze
Garaż, Kraków, Grzegórzki, Grzegórzki Stare, 15 m² Powierzchnia: 15 m² Cena za m²: 16000 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 240 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Garaż, Kraków, Podgórze, Płaszów, 13 m² Powierzchnia: 12.5 m² Cena za m²: 3200 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 40 000 zł Sprzedający: firma Kraków
Garaż, Rzeszów, 17 m² Powierzchnia: 17.28 m² Cena za m²: 4918.98 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: prąd Ogłoszenie 85 000 zł Sprzedający: firma Rzeszów
Garaż, Włocławek, Śródmieście, 16 m² Powierzchnia: 16 m² Cena za m²: 4937.5 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 79 000 zł Sprzedający: firma Włocławek
Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana z garażem i wiatą - Opoczno Powierzchnia: 640 m² Typ działki: budowlana do negocjacji Ogłoszenie 190 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Opoczno
Zabudowa koszy na śmieci boks śmietnikowy, 3x240 litrów Marka: bez marki Materiał wykonania: metal Szerokość: 0.66 m Długość: 0.6 m oferta z allegro 2 465 zł Sprzedający: osoba prywatna Swarzędz
Zabudowa koszy na śmieci boks śmietnikowy, 4x240 litrów Marka: bez marki Materiał wykonania: metal Szerokość: 0.66 m Długość: 0.6 m oferta z allegro 3 088 zł Sprzedający: osoba prywatna Swarzędz
Zabudowa koszy na śmieci boks śmietnikowy, 2x240 litrów Marka: bez marki Materiał wykonania: metal Szerokość: 0.66 m Długość: 0.6 m oferta z allegro 1 544 zł Sprzedający: osoba prywatna Swarzędz
WIATA SAMOCHODOWA GARAŻOWA NA SAMOCHÓD CARPORT 5X3 ZADASZENIE BALKON TARAS Kod producenta: 02 Marka: bez marki Szerokość: 3 m Długość: 5 m oferta z allegro 6 999 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
WIATA SAMOCHODOWA GARAŻOWA NA SAMOCHÓD STALOWA 5X3 ZADASZENIE BALKON TARAS Kod producenta: 01 Marka: bez marki Szerokość: 3 m Długość: 5 m oferta z allegro 6 999 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Garaż, Chorzów, Chorzów Batory, 15 m² Powierzchnia: 14.63 m² Cena za m²: 4442.93 zł Rynek: pierwotny Informacje dodatkowe: prąd Ogłoszenie 65 000 zł Sprzedający: firma Chorzów
Garaż murowany na sprzedaż - Grabiszyn Powierzchnia: 16 m² do negocjacji Ogłoszenie 119 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Garaż, Będzin, Będziński, 16 m² Powierzchnia: 16 m² Cena za m²: 6187.5 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 99 000 zł Sprzedający: firma Będzin
Garaż, Kraków, Mistrzejowice, Os. Kombatantów, 17 m² Powierzchnia: 17 m² Cena za m²: 9941.18 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: prąd Ogłoszenie 169 000 zł Sprzedający: firma Kraków
2 pokoje + loggia 11,6 m² | Warszawa Greenwood| garaż | bez prowizji Powierzchnia: 37.52 m² Piętro: 2 Liczba pokoi: 2 Liczba pięter budynku: 2 do negocjacji Ogłoszenie 619 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Białołęka
Garaż, Sosnowiec, 18 m² Powierzchnia: 18 m² Cena za m²: 4277.67 zł Rynek: pierwotny Informacje dodatkowe: ogrzewanie Ogłoszenie 76 998 zł Sprzedający: firma Sosnowiec
Garaż, Basznia Górna, Lubaczów, Lubaczowski, 23 m² Powierzchnia: 23 m² Cena za m²: 9304.35 zł Rynek: wtórny Informacje dodatkowe: prąd Ogłoszenie 214 000 zł Sprzedający: firma Basznia Górna
Miejsce postojowe w garażu podziemnym Traugutta 142 Wrocław Rodzaj: miejsce parkingowe w hali Położenie: w budynku Rynek: wtórny Powierzchnia: 9.5 m² do negocjacji Ogłoszenie 24 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Krzyki
Garaż, Toruń, Wrzosy, 20 m² Powierzchnia: 20 m² Cena za m²: 2350 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 47 000 zł Sprzedający: firma Toruń
Garaż, Przerzeczyn Zdrój, Niemcza, Dzierżoniowski, 55 m² Powierzchnia: 55 m² Cena za m²: 2727.27 zł Rynek: wtórny Ogłoszenie 150 000 zł Sprzedający: firma Przerzeczyn-Zdrój