O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Wiek dziecka | 7 lat + |
| Kolor dominujący | odcienie różu |
| Bohater / Bajka | Violetta |
| Głębokość produktu | 10.40 cm |
| Szerokość produktu | 80 cm |
| Materiał | drewno |
| Rodzaj | gitara |
| Marka | Disney |
| Płeć | dziewczynki |
| Wysokość produktu | 10 cm |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a58a4c67-3817-440a-9b13-2f01e68329c6
Podobne wyszukiwania
Instrumenty muzyczne Warszawa
 
(50)
Instrumenty muzyczne Kraków
 
(35)
Instrumenty muzyczne Łódź
 
(18)
Instrumenty muzyczne Wrocław
 
(16)
Instrumenty muzyczne Bolesławiec
 
(11)
Instrumenty muzyczne Poznań
 
(11)
Instrumenty muzyczne Olsztyn
 
(9)
Instrumenty muzyczne Bielsko-Biała
 
(8)
Instrumenty muzyczne Rzeszów
 
(7)
Instrumenty muzyczne Lublin
 
(7)
Instrumenty muzyczne Lędziny
 
(7)
Instrumenty muzyczne Chrzanów
 
(7)
Instrumenty muzyczne Gdańsk
 
(6)
Instrumenty muzyczne Białystok
 
(6)
Instrumenty muzyczne Sękocin-Las
 
(5)
Instrumenty muzyczne Opole
 
(5)
Instrumenty muzyczne Bytom
 
(5)
Instrumenty muzyczne Ostrzeszów
 
(5)
Instrumenty muzyczne Szczecin
 
(5)
Instrumenty muzyczne Chynów
 
(4)
Instrumenty muzyczne Ogrodzieniec
 
(4)
Instrumenty muzyczne Ruda Śląska
 
(4)
Instrumenty muzyczne Toruń
 
(4)
Instrumenty muzyczne Wałbrzych
 
(4)
Instrumenty muzyczne Gdynia
 
(4)
Instrumenty muzyczne Włocławek
 
(4)
Instrumenty muzyczne Rumia
 
(4)
Instrumenty muzyczne Kolbuszowa
 
(4)