| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | 13492 |
| Marka | Behringer |
| Szerokość produktu | 34.50 cm |
| Model | B212XL |
| Wysokość produktu | 550.00 cm |
| Głębokość produktu | 27.00 cm |
| Kolor | czarny |
| Moc znamionowa RMS | 200 W |
| Impedancja znamionowa | 8 Ω |
| Waga produktu | 13800.00 g |
| EAN (GTIN) | 4033653062060 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a715ef3c-1cc2-46c2-a945-d922c3e7a710
Podobne wyszukiwania
Głośniki Warszawa
 
(45)
Głośniki Poznań
 
(26)
Głośniki Wrocław
 
(25)
Głośniki Łódź
 
(23)
Głośniki Kraków
 
(20)
Głośniki Szczecin
 
(16)
Głośniki Gdańsk
 
(15)
Głośniki Opole
 
(12)
Głośniki Bydgoszcz
 
(10)
Głośniki Czechowice-Dziedzice
 
(9)
Głośniki Białystok
 
(8)
Głośniki Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Głośniki Milanówek
 
(7)
Głośniki Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Głośniki Tychy
 
(6)
Głośniki Bartoszyce
 
(6)
Głośniki Konin
 
(5)
Głośniki Sokołów Podlaski
 
(5)
Głośniki Toruń
 
(5)
Głośniki Kielce
 
(4)
Głośniki Bytom
 
(4)
Głośniki Zakrzów
 
(4)
Głośniki Rzeszów
 
(4)
Głośniki Koszalin
 
(4)
Głośniki Włocławek
 
(4)
Głośniki Olsztyn
 
(4)