| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | JBL |
| Model | GO 2 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.270 kg |
| Szerokość produktu | 86.00 cm |
| Wysokość produktu | 71.20 cm |
| Głębokość produktu | 31.60 cm |
| Waga produktu | 184.00 g |
| Kolor | zielony |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Moc | 3.00 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącza | minijack 3,5 mm |
| Funkcje | odporność na zachlapanie, tryb głośnomówiący, wbudowany mikrofon |
| Czas pracy | 5 h |
| Czas ładowania | 90 min |
| Pasmo przenoszenia | 180 Hz, 20000 Hz |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| EAN (GTIN) | 6925281931895 |
| Kod producenta | JBLGO2GRN |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aec3461a-6abf-46ab-a897-c7eb2624bcb1
Podobne wyszukiwania
Głośniki przenośne Warszawa
 
(235)
Głośniki przenośne Gdańsk
 
(46)
Głośniki przenośne Szczecin
 
(43)
Głośniki przenośne Bydgoszcz
 
(42)
Głośniki przenośne Lublin
 
(33)
Głośniki przenośne Kielce
 
(23)
Głośniki przenośne Częstochowa
 
(22)
Głośniki przenośne Rzeszów
 
(22)
Głośniki przenośne Bielsko-Biała
 
(18)
Głośniki przenośne Sosnowiec
 
(16)
Głośniki przenośne Włocławek
 
(15)
Głośniki przenośne Zgierz
 
(14)
Głośniki przenośne Gliwice
 
(14)
Głośniki przenośne Legnica
 
(13)
Głośniki przenośne Chorzów
 
(12)
Głośniki przenośne Ostrołęka
 
(12)
Głośniki przenośne Nisko
 
(12)
Głośniki przenośne Opole
 
(11)
Głośniki przenośne Jaworzno
 
(11)
Głośniki przenośne Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Głośniki przenośne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Głośniki przenośne Słupsk
 
(10)
Głośniki przenośne Kalisz
 
(10)
Głośniki przenośne Otwock
 
(10)
Głośniki przenośne Tarnów
 
(10)
Głośniki przenośne Gdynia
 
(10)
Głośniki przenośne Ostrów Wielkopolski
 
(9)
Głośniki przenośne Piaseczno
 
(9)
Głośniki przenośne Radom
 
(9)
Głośniki przenośne Goczałkowice-Zdrój
 
(9)
Głośniki przenośne Elbląg
 
(9)
Głośniki przenośne Biała Podlaska
 
(8)
Głośniki przenośne Zamość
 
(8)
Głośniki przenośne Radomsko
 
(7)
Głośniki przenośne Świętochłowice
 
(7)
Głośniki przenośne Pruszków
 
(7)
Głośniki przenośne Morąg
 
(7)
Głośniki przenośne Międzyrzecz
 
(7)
Głośniki przenośne Myszków
 
(7)
Głośniki przenośne Brwinów
 
(7)
Głośniki przenośne Brudzowice
 
(7)
Głośniki przenośne Niepołomice
 
(7)
Głośniki przenośne Zabierzów
 
(7)
Głośniki przenośne Gniezno
 
(7)
Głośniki przenośne Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Głośniki przenośne Starachowice
 
(6)
Głośniki przenośne Chełmża
 
(6)
Głośniki przenośne Ostróda
 
(6)
Głośniki przenośne Sokołów Podlaski
 
(6)
Głośniki przenośne Krosno
 
(6)
Głośniki przenośne Piastów
 
(6)
Głośniki przenośne Przemyśl
 
(6)
Głośniki przenośne Dzierżoniów
 
(6)
Głośniki przenośne Piła
 
(6)
Głośniki przenośne Parzniew
 
(6)
Głośniki przenośne Klichy
 
(6)
Głośniki przenośne Kłodzko
 
(6)
Głośniki przenośne Turek
 
(5)
Głośniki przenośne Bolesławiec
 
(5)
Głośniki przenośne Ostrzeszów
 
(5)
Głośniki przenośne Gostyń
 
(5)
Głośniki przenośne Pabianice
 
(5)
Głośniki przenośne Piotrków Trybunalski
 
(5)
Głośniki przenośne Jelenia Góra
 
(5)
Głośniki przenośne Piekary Śląskie
 
(5)
Głośniki przenośne Legionowo
 
(5)
Głośniki przenośne Żary
 
(5)
Głośniki przenośne Żory
 
(5)
Głośniki przenośne Żukowo
 
(5)
Głośniki przenośne Tarnowskie Góry
 
(5)
Głośniki przenośne Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Głośniki przenośne Oława
 
(5)
Głośniki przenośne Tuliszków
 
(5)
Głośniki przenośne Straszyn
 
(4)
Głośniki przenośne Bobolice
 
(4)
Głośniki przenośne Lipsko
 
(4)
Głośniki przenośne Chełm
 
(4)
Głośniki przenośne Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Głośniki przenośne Zakopane
 
(4)
Głośniki przenośne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Głośniki przenośne Jatutów
 
(4)
Głośniki przenośne Brzozów
 
(4)
Głośniki przenośne Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki przenośne Grudziądz
 
(4)
Głośniki przenośne Wadowice
 
(4)
Głośniki przenośne Żarnów
 
(4)
Głośniki przenośne Olecko
 
(4)
Głośniki przenośne Leszno
 
(4)
Głośniki przenośne Grajewo
 
(4)
Głośniki przenośne Łuków
 
(4)
Głośniki przenośne Dębica
 
(4)
Głośniki przenośne Lipusz
 
(4)
Głośniki przenośne Suwałki
 
(4)
Głośniki przenośne Malanów
 
(4)
Głośniki przenośne Będzin
 
(4)
Głośniki przenośne Skierniewice
 
(4)