| Stan | Uszkodzony |
| Marka | JBL |
| Model | Go |
| Kolor | czerwony |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącza | minijack 3,5 mm |
| Funkcje | wbudowany mikrofon, odporność na zachlapanie, odbieranie połączeń, sterowanie za pomocą smartfona, tryb głośnomówiący |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Szerokość produktu | 8.60 cm |
| Wysokość produktu | 7.00 cm |
| Głębokość produktu | 3.16 cm |
| Waga produktu | 180.00 g |
| Moc | 3.00 W |
| Czas pracy | 5 h |
| Czas ładowania | 2 min |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kod producenta | GO2MINT |
| Pasmo przenoszenia | 180 Hz, 180 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 124f8f9f-43fe-41b7-b297-054f22f23d27
Podobne wyszukiwania
Głośniki przenośne Warszawa
 
(230)
Głośniki przenośne Gdańsk
 
(51)
Głośniki przenośne Szczecin
 
(47)
Głośniki przenośne Bydgoszcz
 
(39)
Głośniki przenośne Lublin
 
(32)
Głośniki przenośne Rzeszów
 
(23)
Głośniki przenośne Częstochowa
 
(21)
Głośniki przenośne Kielce
 
(21)
Głośniki przenośne Bielsko-Biała
 
(18)
Głośniki przenośne Sosnowiec
 
(18)
Głośniki przenośne Chorzów
 
(15)
Głośniki przenośne Ostrołęka
 
(14)
Głośniki przenośne Gdynia
 
(14)
Głośniki przenośne Gorzów Wielkopolski
 
(13)
Głośniki przenośne Włocławek
 
(13)
Głośniki przenośne Legnica
 
(12)
Głośniki przenośne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Głośniki przenośne Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Głośniki przenośne Nisko
 
(10)
Głośniki przenośne Opole
 
(10)
Głośniki przenośne Goczałkowice-Zdrój
 
(10)
Głośniki przenośne Gliwice
 
(9)
Głośniki przenośne Tarnów
 
(9)
Głośniki przenośne Otwock
 
(9)
Głośniki przenośne Zgierz
 
(9)
Głośniki przenośne Pruszków
 
(8)
Głośniki przenośne Tychy
 
(8)
Głośniki przenośne Jaworzno
 
(8)
Głośniki przenośne Radom
 
(8)
Głośniki przenośne Biała Podlaska
 
(8)
Głośniki przenośne Piaseczno
 
(8)
Głośniki przenośne Radomsko
 
(8)
Głośniki przenośne Elbląg
 
(8)
Głośniki przenośne Kalisz
 
(8)
Głośniki przenośne Słupsk
 
(8)
Głośniki przenośne Międzyrzecz
 
(7)
Głośniki przenośne Brudzowice
 
(7)
Głośniki przenośne Gniezno
 
(7)
Głośniki przenośne Niepołomice
 
(7)
Głośniki przenośne Myszków
 
(7)
Głośniki przenośne Morąg
 
(7)
Głośniki przenośne Jelenia Góra
 
(7)
Głośniki przenośne Starachowice
 
(7)
Głośniki przenośne Zamość
 
(7)
Głośniki przenośne Będzin
 
(6)
Głośniki przenośne Oława
 
(6)
Głośniki przenośne Bolesławiec
 
(6)
Głośniki przenośne Piła
 
(6)
Głośniki przenośne Parzniew
 
(6)
Głośniki przenośne Piotrków Trybunalski
 
(6)
Głośniki przenośne Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Głośniki przenośne Klichy
 
(6)
Głośniki przenośne Legionowo
 
(6)
Głośniki przenośne Chełmża
 
(6)
Głośniki przenośne Piekary Śląskie
 
(6)
Głośniki przenośne Zabierzów
 
(6)
Głośniki przenośne Krosno
 
(6)
Głośniki przenośne Kłodzko
 
(6)
Głośniki przenośne Wałbrzych
 
(5)
Głośniki przenośne Grajewo
 
(5)
Głośniki przenośne Dzierżoniów
 
(5)
Głośniki przenośne Pabianice
 
(5)
Głośniki przenośne Brwinów
 
(5)
Głośniki przenośne Ostrzeszów
 
(5)
Głośniki przenośne Gostyń
 
(5)
Głośniki przenośne Przemyśl
 
(5)
Głośniki przenośne Turek
 
(5)
Głośniki przenośne Głowno
 
(5)
Głośniki przenośne Tuliszków
 
(5)
Głośniki przenośne Ostróda
 
(5)
Głośniki przenośne Brzozów
 
(4)
Głośniki przenośne Żarnów
 
(4)
Głośniki przenośne Tarnowskie Góry
 
(4)
Głośniki przenośne Inowrocław
 
(4)
Głośniki przenośne Piastów
 
(4)
Głośniki przenośne Jatutów
 
(4)
Głośniki przenośne Straszyn
 
(4)
Głośniki przenośne Jarocin
 
(4)
Głośniki przenośne Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Głośniki przenośne Skierniewice
 
(4)
Głośniki przenośne Zakopane
 
(4)
Głośniki przenośne Żary
 
(4)
Głośniki przenośne Grudziądz
 
(4)
Głośniki przenośne Lipsko
 
(4)
Głośniki przenośne Sanok
 
(4)
Głośniki przenośne Wadowice
 
(4)
Głośniki przenośne Olecko
 
(4)
Głośniki przenośne Bobolice
 
(4)
Głośniki przenośne Dębica
 
(4)
Głośniki przenośne Lipusz
 
(4)
Głośniki przenośne Suwałki
 
(4)
Głośniki przenośne Malanów
 
(4)
Głośniki przenośne Żory
 
(4)
Głośniki przenośne Leszno
 
(4)
Głośniki przenośne Żukowo
 
(4)
Głośniki przenośne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)