| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Tonsil |
| Model | Maestro II 100 C |
| Szerokość produktu | 40.9 cm |
| Wysokość produktu | 17.8 cm |
| Głębokość produktu | 20 cm |
| Waga produktu | 9 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9 kg |
| Kolor | inny kolor |
| Moc muzyczna PMPO | 120 W |
| Moc znamionowa RMS | 70 W |
| Konstrukcja | bass-reflex |
| Impedancja znamionowa | 8 Ω |
| Skuteczność | 89 dB |
| Pasmo przenoszenia | 55 Hz, 20000 Hz |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 3c8496f6-33ea-4d8b-a0da-0417e0132b6b
Podobne wyszukiwania
Centralne Warszawa
 
(17)
Centralne Poznań
 
(10)
Centralne Lublin
 
(9)
Centralne Łódź
 
(6)
Centralne Gdańsk
 
(6)
Centralne Konstantynów Łódzki
 
(6)
Centralne Kraków
 
(6)
Centralne Szczecin
 
(5)
Centralne Legnica
 
(4)
Centralne Bielsko-Biała
 
(4)
Centralne Katowice
 
(4)