| Stan | Nowy |
| Głębokość produktu | 29.10 cm |
| Kolor | czarny |
| Konstrukcja | dwudrożne |
| Skuteczność | 112 dB |
| Wysokość produktu | 39.90 cm |
| Szerokość produktu | 25.50 cm |
| Kod producenta | 324925 |
| Model | Eon One Compact |
| Typ | zestaw kolumn |
| Marka | JBL |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a7d9cfdd-0ed0-4038-a929-45bfc9fce67c
Podobne wyszukiwania
Kolumny Warszawa
 
(28)
Kolumny Opole
 
(20)
Kolumny Gdańsk
 
(15)
Kolumny Kraków
 
(13)
Kolumny Poznań
 
(10)
Kolumny Bielsko-Biała
 
(9)
Kolumny Czechowice-Dziedzice
 
(9)
Kolumny Wrocław
 
(8)
Kolumny Bydgoszcz
 
(8)
Kolumny Łódź
 
(8)
Kolumny Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Kolumny Toruń
 
(6)
Kolumny Zabrze
 
(6)
Kolumny Lublin
 
(5)
Kolumny Włocławek
 
(5)
Kolumny Kielce
 
(4)
Kolumny Częstochowa
 
(4)
Kolumny Końskie
 
(4)
Kolumny Sosnowiec
 
(4)
Kolumny Milicz
 
(4)
Kolumny Gliwice
 
(4)
Kolumny Rzeszów
 
(4)
Kolumny Rybnik
 
(4)
Kolumny Świdnica
 
(4)