O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | JBL |
| Model | GO Essential |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącza | USB |
| Funkcje | odporność na zachlapanie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 1200130018589 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.200 kg |
| Szerokość produktu | 11.50 cm |
| Wysokość produktu | 10.00 cm |
| Głębokość produktu | 3.30 cm |
| Waga produktu | 180.00 g |
| Moc | 3.10 W |
| Czas pracy | 5 h |
| Czas ładowania | 150 min |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kod producenta | JBLGOES2BLKEU |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a681d155-0358-4d5c-9d8c-674b61e75a1c
Podobne wyszukiwania
Głośniki przenośne Warszawa
 
(231)
Głośniki przenośne Gdańsk
 
(52)
Głośniki przenośne Szczecin
 
(44)
Głośniki przenośne Bydgoszcz
 
(38)
Głośniki przenośne Lublin
 
(32)
Głośniki przenośne Rzeszów
 
(28)
Głośniki przenośne Kielce
 
(21)
Głośniki przenośne Sosnowiec
 
(18)
Głośniki przenośne Częstochowa
 
(18)
Głośniki przenośne Bielsko-Biała
 
(18)
Głośniki przenośne Gorzów Wielkopolski
 
(15)
Głośniki przenośne Chorzów
 
(15)
Głośniki przenośne Gdynia
 
(14)
Głośniki przenośne Włocławek
 
(12)
Głośniki przenośne Ostrołęka
 
(12)
Głośniki przenośne Legnica
 
(11)
Głośniki przenośne Zgierz
 
(11)
Głośniki przenośne Nisko
 
(11)
Głośniki przenośne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Głośniki przenośne Opole
 
(10)
Głośniki przenośne Tychy
 
(10)
Głośniki przenośne Goczałkowice-Zdrój
 
(10)
Głośniki przenośne Tarnów
 
(9)
Głośniki przenośne Radomsko
 
(9)
Głośniki przenośne Otwock
 
(9)
Głośniki przenośne Ostrów Wielkopolski
 
(9)
Głośniki przenośne Słupsk
 
(9)
Głośniki przenośne Radom
 
(8)
Głośniki przenośne Jaworzno
 
(8)
Głośniki przenośne Piaseczno
 
(8)
Głośniki przenośne Elbląg
 
(8)
Głośniki przenośne Biała Podlaska
 
(8)
Głośniki przenośne Gliwice
 
(7)
Głośniki przenośne Dzierżoniów
 
(7)
Głośniki przenośne Międzyrzecz
 
(7)
Głośniki przenośne Brudzowice
 
(7)
Głośniki przenośne Zamość
 
(7)
Głośniki przenośne Kalisz
 
(7)
Głośniki przenośne Myszków
 
(7)
Głośniki przenośne Niepołomice
 
(7)
Głośniki przenośne Pruszków
 
(7)
Głośniki przenośne Morąg
 
(7)
Głośniki przenośne Gniezno
 
(7)
Głośniki przenośne Starachowice
 
(7)
Głośniki przenośne Przemyśl
 
(6)
Głośniki przenośne Będzin
 
(6)
Głośniki przenośne Zabierzów
 
(6)
Głośniki przenośne Piekary Śląskie
 
(6)
Głośniki przenośne Chełmża
 
(6)
Głośniki przenośne Kłodzko
 
(6)
Głośniki przenośne Krosno
 
(6)
Głośniki przenośne Piła
 
(6)
Głośniki przenośne Parzniew
 
(6)
Głośniki przenośne Brwinów
 
(6)
Głośniki przenośne Wałbrzych
 
(6)
Głośniki przenośne Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Głośniki przenośne Klichy
 
(6)
Głośniki przenośne Jelenia Góra
 
(5)
Głośniki przenośne Oława
 
(5)
Głośniki przenośne Żary
 
(5)
Głośniki przenośne Legionowo
 
(5)
Głośniki przenośne Żarnów
 
(5)
Głośniki przenośne Tuliszków
 
(5)
Głośniki przenośne Turek
 
(5)
Głośniki przenośne Motycz
 
(5)
Głośniki przenośne Gostyń
 
(5)
Głośniki przenośne Pabianice
 
(5)
Głośniki przenośne Piotrków Trybunalski
 
(5)
Głośniki przenośne Ostrzeszów
 
(5)
Głośniki przenośne Sanok
 
(4)
Głośniki przenośne Straszyn
 
(4)
Głośniki przenośne Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki przenośne Jarocin
 
(4)
Głośniki przenośne Skierniewice
 
(4)
Głośniki przenośne Piastów
 
(4)
Głośniki przenośne Brzozów
 
(4)
Głośniki przenośne Hrubieszów
 
(4)
Głośniki przenośne Leszno
 
(4)
Głośniki przenośne Grajewo
 
(4)
Głośniki przenośne Dębica
 
(4)
Głośniki przenośne Lipusz
 
(4)
Głośniki przenośne Suwałki
 
(4)
Głośniki przenośne Bobolice
 
(4)
Głośniki przenośne Żory
 
(4)
Głośniki przenośne Lipsko
 
(4)
Głośniki przenośne Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Głośniki przenośne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Głośniki przenośne Grudziądz
 
(4)
Głośniki przenośne Wadowice
 
(4)
Głośniki przenośne Olecko
 
(4)
Głośniki przenośne Jatutów
 
(4)
Głośniki przenośne Malanów
 
(4)
Głośniki przenośne Żukowo
 
(4)
Głośniki przenośne Tarnowskie Góry
 
(4)
Głośniki przenośne Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Głośniki przenośne Żyrardów
 
(4)