| Stan | Nowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.1 kg |
| Głębokość produktu | 4.2 cm |
| Wysokość produktu | 7.58 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Pasmo przenoszenia | 90 Hz, 20000 Hz |
| Załączone wyposażenie | Kabel USB Typu C, Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Funkcje | odporność na zachlapanie, sterowanie za pomocą smartfona, odtwarzanie plików audio |
| Kod producenta | 1200130009433 |
| Szerokość produktu | 9.4 cm |
| Cechy dodatkowe | Certyfikat IP67, Funkcja Auracast, Uchwyt do karabińczyka |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Marka | JBL |
| Waga produktu | 1.9 g |
| Kolor | czarny |
| Czas pracy | 7 h |
| Moc | 4.2 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Model | JBL Go4 |
| EAN (GTIN) | 1200130009433 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 73dbab4a-2b81-4505-abd7-a90b25e0b3e5
Podobne wyszukiwania
Głośniki przenośne Warszawa
 
(231)
Głośniki przenośne Gdańsk
 
(54)
Głośniki przenośne Szczecin
 
(47)
Głośniki przenośne Bydgoszcz
 
(40)
Głośniki przenośne Lublin
 
(32)
Głośniki przenośne Rzeszów
 
(23)
Głośniki przenośne Kielce
 
(21)
Głośniki przenośne Częstochowa
 
(21)
Głośniki przenośne Sosnowiec
 
(18)
Głośniki przenośne Bielsko-Biała
 
(18)
Głośniki przenośne Chorzów
 
(15)
Głośniki przenośne Ostrołęka
 
(14)
Głośniki przenośne Gdynia
 
(14)
Głośniki przenośne Gorzów Wielkopolski
 
(13)
Głośniki przenośne Włocławek
 
(13)
Głośniki przenośne Legnica
 
(12)
Głośniki przenośne Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Głośniki przenośne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(11)
Głośniki przenośne Opole
 
(10)
Głośniki przenośne Goczałkowice-Zdrój
 
(10)
Głośniki przenośne Nisko
 
(10)
Głośniki przenośne Gliwice
 
(9)
Głośniki przenośne Otwock
 
(9)
Głośniki przenośne Tarnów
 
(9)
Głośniki przenośne Zgierz
 
(9)
Głośniki przenośne Kalisz
 
(8)
Głośniki przenośne Słupsk
 
(8)
Głośniki przenośne Radomsko
 
(8)
Głośniki przenośne Elbląg
 
(8)
Głośniki przenośne Pruszków
 
(8)
Głośniki przenośne Jaworzno
 
(8)
Głośniki przenośne Radom
 
(8)
Głośniki przenośne Biała Podlaska
 
(8)
Głośniki przenośne Piaseczno
 
(8)
Głośniki przenośne Morąg
 
(7)
Głośniki przenośne Starachowice
 
(7)
Głośniki przenośne Gniezno
 
(7)
Głośniki przenośne Brudzowice
 
(7)
Głośniki przenośne Niepołomice
 
(7)
Głośniki przenośne Myszków
 
(7)
Głośniki przenośne Zamość
 
(6)
Głośniki przenośne Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Głośniki przenośne Piotrków Trybunalski
 
(6)
Głośniki przenośne Krosno
 
(6)
Głośniki przenośne Gostyń
 
(6)
Głośniki przenośne Oława
 
(6)
Głośniki przenośne Piła
 
(6)
Głośniki przenośne Kłodzko
 
(6)
Głośniki przenośne Parzniew
 
(6)
Głośniki przenośne Będzin
 
(6)
Głośniki przenośne Piekary Śląskie
 
(6)
Głośniki przenośne Bolesławiec
 
(6)
Głośniki przenośne Zabierzów
 
(6)
Głośniki przenośne Jelenia Góra
 
(6)
Głośniki przenośne Klichy
 
(6)
Głośniki przenośne Legionowo
 
(6)
Głośniki przenośne Chełmża
 
(6)
Głośniki przenośne Przemyśl
 
(5)
Głośniki przenośne Turek
 
(5)
Głośniki przenośne Ostróda
 
(5)
Głośniki przenośne Dzierżoniów
 
(5)
Głośniki przenośne Brwinów
 
(5)
Głośniki przenośne Głowno
 
(5)
Głośniki przenośne Ostrzeszów
 
(5)
Głośniki przenośne Pabianice
 
(5)
Głośniki przenośne Tuliszków
 
(5)
Głośniki przenośne Wałbrzych
 
(5)
Głośniki przenośne Zakopane
 
(4)
Głośniki przenośne Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Głośniki przenośne Siedlce
 
(4)
Głośniki przenośne Skierniewice
 
(4)
Głośniki przenośne Straszyn
 
(4)
Głośniki przenośne Jarocin
 
(4)
Głośniki przenośne Żary
 
(4)
Głośniki przenośne Grudziądz
 
(4)
Głośniki przenośne Sanok
 
(4)
Głośniki przenośne Wadowice
 
(4)
Głośniki przenośne Olecko
 
(4)
Głośniki przenośne Lipsko
 
(4)
Głośniki przenośne Malanów
 
(4)
Głośniki przenośne Żukowo
 
(4)
Głośniki przenośne Bobolice
 
(4)
Głośniki przenośne Dębica
 
(4)
Głośniki przenośne Lipusz
 
(4)
Głośniki przenośne Suwałki
 
(4)
Głośniki przenośne Grajewo
 
(4)
Głośniki przenośne Tarnowskie Góry
 
(4)
Głośniki przenośne Żory
 
(4)
Głośniki przenośne Leszno
 
(4)
Głośniki przenośne Hrubieszów
 
(4)
Głośniki przenośne Inowrocław
 
(4)
Głośniki przenośne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Głośniki przenośne Brzozów
 
(4)
Głośniki przenośne Żarnów
 
(4)
Głośniki przenośne Piastów
 
(4)
Głośniki przenośne Jatutów
 
(4)