| Stan | Nowy |
| Model | inny |
| Kolor | różowy |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącza | czytnik kart pamięci |
| Funkcje | funkcja karaoke |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Szerokość produktu | 8.00 cm |
| Wysokość produktu | 7.00 cm |
| Głębokość produktu | 6.50 cm |
| Waga produktu | 570.00 g |
| Moc | 0.10 W |
| Czas ładowania | 150 min |
| Załączone wyposażenie | USB |
| Kod producenta | GŁOŚNIK BLUETOOTH |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 59436214-a0ad-4b75-83df-3cb52e65e684
Podobne wyszukiwania
Głośniki przenośne Warszawa
 
(239)
Głośniki przenośne Gdańsk
 
(49)
Głośniki przenośne Bydgoszcz
 
(41)
Głośniki przenośne Szczecin
 
(39)
Głośniki przenośne Lublin
 
(31)
Głośniki przenośne Kielce
 
(25)
Głośniki przenośne Rzeszów
 
(22)
Głośniki przenośne Częstochowa
 
(18)
Głośniki przenośne Bielsko-Biała
 
(18)
Głośniki przenośne Sosnowiec
 
(16)
Głośniki przenośne Włocławek
 
(15)
Głośniki przenośne Gliwice
 
(15)
Głośniki przenośne Zgierz
 
(14)
Głośniki przenośne Nisko
 
(12)
Głośniki przenośne Legnica
 
(12)
Głośniki przenośne Ostrołęka
 
(12)
Głośniki przenośne Chorzów
 
(12)
Głośniki przenośne Gdynia
 
(11)
Głośniki przenośne Gorzów Wielkopolski
 
(10)
Głośniki przenośne Słubice
 
(10)
Głośniki przenośne Opole
 
(10)
Głośniki przenośne Kalisz
 
(10)
Głośniki przenośne Jaworzno
 
(10)
Głośniki przenośne Otwock
 
(10)
Głośniki przenośne Słupsk
 
(10)
Głośniki przenośne Tarnów
 
(9)
Głośniki przenośne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Głośniki przenośne Goczałkowice-Zdrój
 
(9)
Głośniki przenośne Radom
 
(9)
Głośniki przenośne Piaseczno
 
(9)
Głośniki przenośne Ostrów Wielkopolski
 
(9)
Głośniki przenośne Tychy
 
(8)
Głośniki przenośne Elbląg
 
(8)
Głośniki przenośne Biała Podlaska
 
(8)
Głośniki przenośne Zamość
 
(8)
Głośniki przenośne Myszków
 
(7)
Głośniki przenośne Międzyrzecz
 
(7)
Głośniki przenośne Pruszków
 
(7)
Głośniki przenośne Brwinów
 
(7)
Głośniki przenośne Brudzowice
 
(7)
Głośniki przenośne Morąg
 
(7)
Głośniki przenośne Gniezno
 
(7)
Głośniki przenośne Niepołomice
 
(7)
Głośniki przenośne Radomsko
 
(7)
Głośniki przenośne Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Głośniki przenośne Legionowo
 
(6)
Głośniki przenośne Starachowice
 
(6)
Głośniki przenośne Chełmża
 
(6)
Głośniki przenośne Krosno
 
(6)
Głośniki przenośne Przemyśl
 
(6)
Głośniki przenośne Dzierżoniów
 
(6)
Głośniki przenośne Piła
 
(6)
Głośniki przenośne Parzniew
 
(6)
Głośniki przenośne Klichy
 
(6)
Głośniki przenośne Będzin
 
(6)
Głośniki przenośne Zabierzów
 
(6)
Głośniki przenośne Kłodzko
 
(6)
Głośniki przenośne Piekary Śląskie
 
(5)
Głośniki przenośne Bolesławiec
 
(5)
Głośniki przenośne Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Głośniki przenośne Gostyń
 
(5)
Głośniki przenośne Pabianice
 
(5)
Głośniki przenośne Ostrzeszów
 
(5)
Głośniki przenośne Oława
 
(5)
Głośniki przenośne Żyrardów
 
(5)
Głośniki przenośne Ostróda
 
(5)
Głośniki przenośne Żary
 
(5)
Głośniki przenośne Jelenia Góra
 
(5)
Głośniki przenośne Żory
 
(5)
Głośniki przenośne Żukowo
 
(5)
Głośniki przenośne Piastów
 
(5)
Głośniki przenośne Tuliszków
 
(5)
Głośniki przenośne Turek
 
(5)
Głośniki przenośne Straszyn
 
(4)
Głośniki przenośne Chełm
 
(4)
Głośniki przenośne Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Głośniki przenośne Zakopane
 
(4)
Głośniki przenośne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Głośniki przenośne Grudziądz
 
(4)
Głośniki przenośne Tarnowskie Góry
 
(4)
Głośniki przenośne Leszno
 
(4)
Głośniki przenośne Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki przenośne Wadowice
 
(4)
Głośniki przenośne Żarnów
 
(4)
Głośniki przenośne Olecko
 
(4)
Głośniki przenośne Sanok
 
(4)
Głośniki przenośne Sokołów Podlaski
 
(4)
Głośniki przenośne Grajewo
 
(4)
Głośniki przenośne Jatutów
 
(4)
Głośniki przenośne Lipusz
 
(4)
Głośniki przenośne Suwałki
 
(4)
Głośniki przenośne Skierniewice
 
(4)
Głośniki przenośne Bobolice
 
(4)
Głośniki przenośne Brzozów
 
(4)
Głośniki przenośne Lipsko
 
(4)
Głośniki przenośne Malanów
 
(4)