| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | xMusic |
| Model | inny |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.500 kg |
| Szerokość produktu | 23.00 cm |
| Wysokość produktu | 9.80 cm |
| Głębokość produktu | 10.30 cm |
| Waga produktu | 1098.00 g |
| Kolor | szary |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Moc | 30.00 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Złącza | AUX, USB |
| Funkcje | funkcja powerbanku, odporność na zachlapanie |
| Czas pracy | 8 h |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Załączone wyposażenie | kabel audio |
| EAN (GTIN) | 5907589347562 |
| Kod producenta | BTS850G |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ac16bb04-4cd8-4328-b8c1-d0d7c4eac1e4
Podobne wyszukiwania
Głośniki przenośne Warszawa
 
(244)
Głośniki przenośne Gdańsk
 
(56)
Głośniki przenośne Szczecin
 
(42)
Głośniki przenośne Bydgoszcz
 
(40)
Głośniki przenośne Lublin
 
(35)
Głośniki przenośne Rzeszów
 
(28)
Głośniki przenośne Kielce
 
(21)
Głośniki przenośne Częstochowa
 
(18)
Głośniki przenośne Bielsko-Biała
 
(18)
Głośniki przenośne Sosnowiec
 
(18)
Głośniki przenośne Gdynia
 
(14)
Głośniki przenośne Włocławek
 
(14)
Głośniki przenośne Chorzów
 
(13)
Głośniki przenośne Gorzów Wielkopolski
 
(13)
Głośniki przenośne Zgierz
 
(13)
Głośniki przenośne Ostrołęka
 
(12)
Głośniki przenośne Nisko
 
(12)
Głośniki przenośne Gliwice
 
(12)
Głośniki przenośne Legnica
 
(11)
Głośniki przenośne Słupsk
 
(10)
Głośniki przenośne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Głośniki przenośne Goczałkowice-Zdrój
 
(10)
Głośniki przenośne Jaworzno
 
(10)
Głośniki przenośne Otwock
 
(10)
Głośniki przenośne Ostrów Wielkopolski
 
(10)
Głośniki przenośne Opole
 
(10)
Głośniki przenośne Tarnów
 
(9)
Głośniki przenośne Radomsko
 
(9)
Głośniki przenośne Radom
 
(8)
Głośniki przenośne Piaseczno
 
(8)
Głośniki przenośne Biała Podlaska
 
(8)
Głośniki przenośne Elbląg
 
(8)
Głośniki przenośne Dzierżoniów
 
(7)
Głośniki przenośne Gniezno
 
(7)
Głośniki przenośne Starachowice
 
(7)
Głośniki przenośne Morąg
 
(7)
Głośniki przenośne Niepołomice
 
(7)
Głośniki przenośne Zamość
 
(7)
Głośniki przenośne Pruszków
 
(7)
Głośniki przenośne Myszków
 
(7)
Głośniki przenośne Brudzowice
 
(7)
Głośniki przenośne Kalisz
 
(7)
Głośniki przenośne Legionowo
 
(6)
Głośniki przenośne Oława
 
(6)
Głośniki przenośne Ostrów Mazowiecka
 
(6)
Głośniki przenośne Będzin
 
(6)
Głośniki przenośne Chełm
 
(6)
Głośniki przenośne Chełmża
 
(6)
Głośniki przenośne Ostróda
 
(6)
Głośniki przenośne Piekary Śląskie
 
(6)
Głośniki przenośne Krosno
 
(6)
Głośniki przenośne Wałbrzych
 
(6)
Głośniki przenośne Przemyśl
 
(6)
Głośniki przenośne Brwinów
 
(6)
Głośniki przenośne Piła
 
(6)
Głośniki przenośne Parzniew
 
(6)
Głośniki przenośne Klichy
 
(6)
Głośniki przenośne Zabierzów
 
(6)
Głośniki przenośne Kłodzko
 
(6)
Głośniki przenośne Żarnów
 
(5)
Głośniki przenośne Piotrków Trybunalski
 
(5)
Głośniki przenośne Ostrzeszów
 
(5)
Głośniki przenośne Gostyń
 
(5)
Głośniki przenośne Jelenia Góra
 
(5)
Głośniki przenośne Żary
 
(5)
Głośniki przenośne Bolesławiec
 
(5)
Głośniki przenośne Pabianice
 
(5)
Głośniki przenośne Tuliszków
 
(5)
Głośniki przenośne Turek
 
(5)
Głośniki przenośne Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Głośniki przenośne Grudziądz
 
(4)
Głośniki przenośne Wadowice
 
(4)
Głośniki przenośne Olecko
 
(4)
Głośniki przenośne Lipusz
 
(4)
Głośniki przenośne Suwałki
 
(4)
Głośniki przenośne Żory
 
(4)
Głośniki przenośne Malanów
 
(4)
Głośniki przenośne Żukowo
 
(4)
Głośniki przenośne Grodzisk Mazowiecki
 
(4)
Głośniki przenośne Skierniewice
 
(4)
Głośniki przenośne Piastów
 
(4)
Głośniki przenośne Świnoujście
 
(4)
Głośniki przenośne Brzozów
 
(4)
Głośniki przenośne Tarnowskie Góry
 
(4)
Głośniki przenośne Sanok
 
(4)
Głośniki przenośne Hrubieszów
 
(4)
Głośniki przenośne Leszno
 
(4)
Głośniki przenośne Jatutów
 
(4)
Głośniki przenośne Sokołów Podlaski
 
(4)
Głośniki przenośne Grajewo
 
(4)
Głośniki przenośne Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Głośniki przenośne Dębica
 
(4)
Głośniki przenośne Straszyn
 
(4)
Głośniki przenośne Bobolice
 
(4)
Głośniki przenośne Lipsko
 
(4)
Głośniki przenośne Jarocin
 
(4)