| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | czarny |
| Marka | Creative |
| Rodzaj zestawu | 2.0 |
| Sterowanie | wbudowane w głośnik |
| Złącza | wejście minijack 3,5 mm |
| Moc głośników (RMS) | 2.5 W |
| Zakres częstotliwości | 90 Hz, 2000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 79f8998c-28b4-4aaf-989e-6959dfbf7d51
Podobne wyszukiwania
Głośniki Warszawa
 
(107)
Głośniki Poznań
 
(62)
Głośniki Kraków
 
(53)
Głośniki Godziesze Małe
 
(50)
Głośniki Wrocław
 
(45)
Głośniki Łódź
 
(31)
Głośniki Gdańsk
 
(26)
Głośniki Gorzów Wielkopolski
 
(20)
Głośniki Radom
 
(17)
Głośniki Katowice
 
(15)
Głośniki Szczecin
 
(14)
Głośniki Kielce
 
(13)
Głośniki Rzeszów
 
(12)
Głośniki Zabrze
 
(12)
Głośniki Tarnobrzeg
 
(11)
Głośniki Częstochowa
 
(11)
Głośniki Lublin
 
(10)
Głośniki Trzebiatów
 
(10)
Głośniki Bydgoszcz
 
(10)
Głośniki Toruń
 
(9)
Głośniki Opole
 
(9)
Głośniki Słupsk
 
(8)
Głośniki Jasło
 
(7)
Głośniki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Głośniki Koszalin
 
(6)
Głośniki Olsztyn
 
(6)
Głośniki Stargard
 
(6)
Głośniki Jarosław
 
(6)
Głośniki Zamość
 
(6)
Głośniki Tomice
 
(6)
Głośniki Wieliczka
 
(6)
Głośniki Olkusz
 
(6)
Głośniki Tarnowskie Góry
 
(6)
Głośniki Bytom
 
(6)
Głośniki Zielona Góra
 
(5)
Głośniki Ciechanów
 
(5)
Głośniki Sosnowiec
 
(5)
Głośniki Piła
 
(5)
Głośniki Gdynia
 
(5)
Głośniki Pabianice
 
(5)
Głośniki Włocławek
 
(5)
Głośniki Nowy Sącz
 
(5)
Głośniki Wólka Kosowska
 
(5)
Głośniki Płock
 
(5)
Głośniki Piaseczno
 
(5)
Głośniki Międzychód
 
(5)
Głośniki Zawiercie
 
(5)
Głośniki Chorzów
 
(5)
Głośniki Tarnów
 
(4)
Głośniki Kalisz
 
(4)
Głośniki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Głośniki Suwałki
 
(4)
Głośniki Świdnik Mały
 
(4)
Głośniki Konin
 
(4)
Głośniki Morąg
 
(4)
Głośniki Wadowice
 
(4)
Głośniki Rumia
 
(4)
Głośniki Pyrzyce
 
(4)
Głośniki Przemyśl
 
(4)
Głośniki Wałbrzych
 
(4)
Głośniki Adelin
 
(4)
Głośniki Mielec
 
(4)
Głośniki Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki Rybnik
 
(4)
Głośniki Białystok
 
(4)
Głośniki Gliwice
 
(4)