| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | czarny |
| Marka | Creative |
| Rodzaj zestawu | 2.0 |
| Moc głośników (RMS) | 15.00 W |
| Moc szczytowa | 30.00 W |
| Sterowanie | wbudowane w głośnik |
| Złącza | gniazdo słuchawkowe (3,5 mm), USB typ A, wejście minijack 3,5 mm |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| EAN (GTIN) | 5390660196157 |
| Kod producenta | 51MF1715AA000 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Model | 51MF1715AA000 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cc4c6a81-287e-4407-a35f-036632d13f19
Podobne wyszukiwania
Głośniki Warszawa
 
(111)
Głośniki Poznań
 
(60)
Głośniki Kraków
 
(53)
Głośniki Godziesze Małe
 
(51)
Głośniki Wrocław
 
(45)
Głośniki Łódź
 
(30)
Głośniki Gdańsk
 
(26)
Głośniki Gorzów Wielkopolski
 
(21)
Głośniki Katowice
 
(16)
Głośniki Radom
 
(16)
Głośniki Szczecin
 
(14)
Głośniki Kielce
 
(13)
Głośniki Częstochowa
 
(13)
Głośniki Zabrze
 
(12)
Głośniki Rzeszów
 
(12)
Głośniki Lublin
 
(11)
Głośniki Bydgoszcz
 
(10)
Głośniki Opole
 
(10)
Głośniki Trzebiatów
 
(10)
Głośniki Tarnobrzeg
 
(10)
Głośniki Słupsk
 
(8)
Głośniki Toruń
 
(8)
Głośniki Jasło
 
(8)
Głośniki Białystok
 
(6)
Głośniki Bytom
 
(6)
Głośniki Tarnowskie Góry
 
(6)
Głośniki Tomice
 
(6)
Głośniki Gdynia
 
(6)
Głośniki Wieliczka
 
(6)
Głośniki Ciechanów
 
(6)
Głośniki Olsztyn
 
(6)
Głośniki Zamość
 
(6)
Głośniki Gliwice
 
(6)
Głośniki Jarosław
 
(6)
Głośniki Chorzów
 
(6)
Głośniki Piaseczno
 
(5)
Głośniki Sosnowiec
 
(5)
Głośniki Wólka Kosowska
 
(5)
Głośniki Olkusz
 
(5)
Głośniki Pabianice
 
(5)
Głośniki Płock
 
(5)
Głośniki Nowy Sącz
 
(5)
Głośniki Międzychód
 
(5)
Głośniki Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Głośniki Piła
 
(5)
Głośniki Zawiercie
 
(5)
Głośniki Kalisz
 
(4)
Głośniki Rumia
 
(4)
Głośniki Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki Pyrzyce
 
(4)
Głośniki Świdnik Mały
 
(4)
Głośniki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Głośniki Tarnów
 
(4)
Głośniki Wadowice
 
(4)
Głośniki Włocławek
 
(4)
Głośniki Koszalin
 
(4)
Głośniki Adelin
 
(4)
Głośniki Konin
 
(4)
Głośniki Bielsko-Biała
 
(4)
Głośniki Morąg
 
(4)
Głośniki Przemyśl
 
(4)
Głośniki Biała Podlaska
 
(4)
Głośniki Mielec
 
(4)
Głośniki Suwałki
 
(4)