| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Logitech |
| Rodzaj zestawu | 2.0 |
| Kolor | czarny |
| Sterowanie | wbudowane w głośnik |
| Złącza | wejście minijack 3,5 mm |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Zawiera baterie | nie |
| EAN (GTIN) | 5054534486286 |
| Model | 150Z150LOGITECHZ150 |
| Moc głośników (RMS) | 5.00 W |
| Moc szczytowa | 3.00 W |
| Kod producenta | Z150LOGITECHZ150Z150 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5bd9593c-314d-479c-8b5d-3a8526a138a4
Podobne wyszukiwania
Głośniki Warszawa
 
(107)
Głośniki Poznań
 
(62)
Głośniki Kraków
 
(53)
Głośniki Godziesze Małe
 
(50)
Głośniki Wrocław
 
(44)
Głośniki Łódź
 
(31)
Głośniki Gdańsk
 
(26)
Głośniki Gorzów Wielkopolski
 
(20)
Głośniki Radom
 
(17)
Głośniki Katowice
 
(15)
Głośniki Szczecin
 
(14)
Głośniki Kielce
 
(13)
Głośniki Rzeszów
 
(12)
Głośniki Zabrze
 
(12)
Głośniki Częstochowa
 
(11)
Głośniki Tarnobrzeg
 
(11)
Głośniki Trzebiatów
 
(10)
Głośniki Bydgoszcz
 
(10)
Głośniki Lublin
 
(10)
Głośniki Toruń
 
(9)
Głośniki Opole
 
(9)
Głośniki Słupsk
 
(8)
Głośniki Wieliczka
 
(8)
Głośniki Jasło
 
(7)
Głośniki Tarnowskie Góry
 
(6)
Głośniki Bytom
 
(6)
Głośniki Tomice
 
(6)
Głośniki Stargard
 
(6)
Głośniki Dąbrowa Górnicza
 
(6)
Głośniki Koszalin
 
(6)
Głośniki Zamość
 
(6)
Głośniki Jarosław
 
(6)
Głośniki Olsztyn
 
(6)
Głośniki Zielona Góra
 
(5)
Głośniki Ciechanów
 
(5)
Głośniki Sosnowiec
 
(5)
Głośniki Piła
 
(5)
Głośniki Gdynia
 
(5)
Głośniki Pabianice
 
(5)
Głośniki Włocławek
 
(5)
Głośniki Nowy Sącz
 
(5)
Głośniki Olkusz
 
(5)
Głośniki Wólka Kosowska
 
(5)
Głośniki Płock
 
(5)
Głośniki Piaseczno
 
(5)
Głośniki Międzychód
 
(5)
Głośniki Zawiercie
 
(5)
Głośniki Chorzów
 
(5)
Głośniki Tarnów
 
(4)
Głośniki Kalisz
 
(4)
Głośniki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Głośniki Suwałki
 
(4)
Głośniki Świdnik Mały
 
(4)
Głośniki Konin
 
(4)
Głośniki Morąg
 
(4)
Głośniki Wadowice
 
(4)
Głośniki Rumia
 
(4)
Głośniki Pyrzyce
 
(4)
Głośniki Przemyśl
 
(4)
Głośniki Wałbrzych
 
(4)
Głośniki Adelin
 
(4)
Głośniki Mielec
 
(4)
Głośniki Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki Rybnik
 
(4)
Głośniki Białystok
 
(4)
Głośniki Gliwice
 
(4)