| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | czarny |
| Marka | Logitech |
| Rodzaj zestawu | 2.0 |
| Moc głośników (RMS) | 2.30 W |
| Zakres częstotliwości | 20 Hz, 50 Hz |
| Sterowanie | wbudowane w głośnik |
| Złącza | wejście minijack 3,5 mm |
| Kod producenta | 980-000010 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.554 kg |
| Model | S120 |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 7d4f6ecf-1477-4dcd-9faf-5234651575ea
Podobne wyszukiwania
Głośniki Warszawa
 
(108)
Głośniki Poznań
 
(64)
Głośniki Kraków
 
(53)
Głośniki Godziesze Małe
 
(50)
Głośniki Wrocław
 
(44)
Głośniki Gdańsk
 
(29)
Głośniki Łódź
 
(29)
Głośniki Gorzów Wielkopolski
 
(20)
Głośniki Katowice
 
(20)
Głośniki Radom
 
(17)
Głośniki Szczecin
 
(15)
Głośniki Zabrze
 
(14)
Głośniki Kielce
 
(13)
Głośniki Rzeszów
 
(12)
Głośniki Bydgoszcz
 
(11)
Głośniki Tarnobrzeg
 
(11)
Głośniki Częstochowa
 
(10)
Głośniki Trzebiatów
 
(10)
Głośniki Lublin
 
(10)
Głośniki Opole
 
(9)
Głośniki Słupsk
 
(8)
Głośniki Wieliczka
 
(7)
Głośniki Jasło
 
(7)
Głośniki Toruń
 
(7)
Głośniki Tomice
 
(6)
Głośniki Olkusz
 
(6)
Głośniki Koszalin
 
(6)
Głośniki Stargard
 
(6)
Głośniki Zamość
 
(6)
Głośniki Jarosław
 
(6)
Głośniki Olsztyn
 
(6)
Głośniki Bytom
 
(6)
Głośniki Zielona Góra
 
(5)
Głośniki Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Głośniki Ciechanów
 
(5)
Głośniki Tarnowskie Góry
 
(5)
Głośniki Sosnowiec
 
(5)
Głośniki Piła
 
(5)
Głośniki Gdynia
 
(5)
Głośniki Pabianice
 
(5)
Głośniki Włocławek
 
(5)
Głośniki Nowy Sącz
 
(5)
Głośniki Wólka Kosowska
 
(5)
Głośniki Płock
 
(5)
Głośniki Piaseczno
 
(5)
Głośniki Międzychód
 
(5)
Głośniki Zawiercie
 
(5)
Głośniki Chorzów
 
(5)
Głośniki Tarnów
 
(4)
Głośniki Kalisz
 
(4)
Głośniki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Głośniki Suwałki
 
(4)
Głośniki Świdnik Mały
 
(4)
Głośniki Konin
 
(4)
Głośniki Morąg
 
(4)
Głośniki Wadowice
 
(4)
Głośniki Rumia
 
(4)
Głośniki Pyrzyce
 
(4)
Głośniki Przemyśl
 
(4)
Głośniki Wałbrzych
 
(4)
Głośniki Adelin
 
(4)
Głośniki Mielec
 
(4)
Głośniki Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki Rybnik
 
(4)
Głośniki Białystok
 
(4)
Głośniki Gliwice
 
(4)