O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| Kolor | czarny |
| Marka | Logitech |
| Rodzaj zestawu | 2.1 |
| Moc głośników (RMS) | 5.00 W |
| Moc subwoofera (RMS) | 15.00 W |
| Moc szczytowa | 50.00 W |
| Sterowanie | pilot na kablu |
| Złącza | gniazdo słuchawkowe (3,5 mm), wejście minijack 3,5 mm |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth |
| Kod producenta | 980-000413 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.100 kg |
| Model | Z313 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
Oferta: 12240290-0a02-4455-8dff-ab1ed19acaf5
Podobne wyszukiwania
Głośniki Warszawa
 
(108)
Głośniki Poznań
 
(64)
Głośniki Kraków
 
(52)
Głośniki Godziesze Małe
 
(50)
Głośniki Wrocław
 
(44)
Głośniki Gorzów Wielkopolski
 
(30)
Głośniki Łódź
 
(29)
Głośniki Gdańsk
 
(28)
Głośniki Katowice
 
(20)
Głośniki Radom
 
(17)
Głośniki Szczecin
 
(15)
Głośniki Zabrze
 
(14)
Głośniki Kielce
 
(13)
Głośniki Rzeszów
 
(12)
Głośniki Bydgoszcz
 
(11)
Głośniki Toruń
 
(10)
Głośniki Częstochowa
 
(10)
Głośniki Trzebiatów
 
(10)
Głośniki Tarnobrzeg
 
(10)
Głośniki Opole
 
(9)
Głośniki Lublin
 
(9)
Głośniki Słupsk
 
(8)
Głośniki Jasło
 
(7)
Głośniki Wieliczka
 
(7)
Głośniki Stargard
 
(6)
Głośniki Jarosław
 
(6)
Głośniki Zamość
 
(6)
Głośniki Tomice
 
(6)
Głośniki Olsztyn
 
(6)
Głośniki Bytom
 
(6)
Głośniki Gdynia
 
(6)
Głośniki Olkusz
 
(6)
Głośniki Koszalin
 
(6)
Głośniki Zielona Góra
 
(5)
Głośniki Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Głośniki Ciechanów
 
(5)
Głośniki Tarnowskie Góry
 
(5)
Głośniki Sosnowiec
 
(5)
Głośniki Piła
 
(5)
Głośniki Pabianice
 
(5)
Głośniki Włocławek
 
(5)
Głośniki Nowy Sącz
 
(5)
Głośniki Wólka Kosowska
 
(5)
Głośniki Ruda Śląska
 
(5)
Głośniki Płock
 
(5)
Głośniki Piaseczno
 
(5)
Głośniki Międzychód
 
(5)
Głośniki Zawiercie
 
(5)
Głośniki Chorzów
 
(5)
Głośniki Tarnów
 
(4)
Głośniki Kalisz
 
(4)
Głośniki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Głośniki Suwałki
 
(4)
Głośniki Świdnik Mały
 
(4)
Głośniki Konin
 
(4)
Głośniki Morąg
 
(4)
Głośniki Wadowice
 
(4)
Głośniki Rumia
 
(4)
Głośniki Pyrzyce
 
(4)
Głośniki Przemyśl
 
(4)
Głośniki Adelin
 
(4)
Głośniki Mielec
 
(4)
Głośniki Wałbrzych
 
(4)
Głośniki Rybnik
 
(4)
Głośniki Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki Białystok
 
(4)
Głośniki Gliwice
 
(4)