| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Pioneer |
| Konstrukcja | jednodrożne |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model | TS-G1710F |
| Kod producenta | TS-G1710F |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.570 kg |
| Moc muzyczna PMPO | 280 W |
| Moc znamionowa RMS | 40 W |
| Impedancja znamionowa | 4 Ω |
| Głębokość mocowania | 50 mm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9c61b9e4-0300-4ec8-b5c3-a01e723b387a
Podobne wyszukiwania
160 i 165 mm Warszawa
 
(15)
160 i 165 mm Lublin
 
(6)
160 i 165 mm Poznań
 
(5)
160 i 165 mm Kielce
 
(4)
160 i 165 mm Tychowo
 
(4)