| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Trust |
| Rodzaj zestawu | 2.1 |
| Kolor | czarny |
| Sterowanie | pilot na kablu |
| Złącza | wejście minijack 3,5 mm |
| EAN (GTIN) | 1308023002223 |
| Model | GXT 38 2.1 |
| Moc głośników (RMS) | 60.00 W |
| Moc subwoofera (RMS) | 30.00 W |
| Moc szczytowa | 120.00 W |
| Kod producenta | 19023-02 |
| Zakres częstotliwości | 20 Hz, 20000 Hz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e10922cf-f71b-4523-890c-2dec03923813
Podobne wyszukiwania
Głośniki Warszawa
 
(107)
Głośniki Poznań
 
(66)
Głośniki Gorzów Wielkopolski
 
(57)
Głośniki Kraków
 
(54)
Głośniki Godziesze Małe
 
(47)
Głośniki Wrocław
 
(42)
Głośniki Gdańsk
 
(28)
Głośniki Łódź
 
(28)
Głośniki Radom
 
(17)
Głośniki Katowice
 
(14)
Głośniki Szczecin
 
(13)
Głośniki Kielce
 
(13)
Głośniki Rzeszów
 
(13)
Głośniki Trzebiatów
 
(11)
Głośniki Częstochowa
 
(11)
Głośniki Zabrze
 
(10)
Głośniki Tarnobrzeg
 
(10)
Głośniki Lublin
 
(9)
Głośniki Bydgoszcz
 
(9)
Głośniki Opole
 
(9)
Głośniki Toruń
 
(9)
Głośniki Słupsk
 
(8)
Głośniki Dąbrowa Górnicza
 
(7)
Głośniki Wieliczka
 
(7)
Głośniki Jasło
 
(7)
Głośniki Tomice
 
(6)
Głośniki Olsztyn
 
(6)
Głośniki Gliwice
 
(6)
Głośniki Sosnowiec
 
(6)
Głośniki Jarosław
 
(6)
Głośniki Olkusz
 
(6)
Głośniki Koszalin
 
(6)
Głośniki Bytom
 
(6)
Głośniki Gdynia
 
(6)
Głośniki Stargard
 
(5)
Głośniki Piaseczno
 
(5)
Głośniki Międzychód
 
(5)
Głośniki Wólka Kosowska
 
(5)
Głośniki Nowy Sącz
 
(5)
Głośniki Pabianice
 
(5)
Głośniki Zawiercie
 
(5)
Głośniki Ciechanów
 
(5)
Głośniki Chorzów
 
(5)
Głośniki Włocławek
 
(5)
Głośniki Zamość
 
(5)
Głośniki Płock
 
(5)
Głośniki Tarnowskie Góry
 
(5)
Głośniki Zielona Góra
 
(5)
Głośniki Kalisz
 
(4)
Głośniki Konin
 
(4)
Głośniki Morąg
 
(4)
Głośniki Świdnik Mały
 
(4)
Głośniki Piotrków Trybunalski
 
(4)
Głośniki Białystok
 
(4)
Głośniki Mielec
 
(4)
Głośniki Pniewy
 
(4)
Głośniki Wadowice
 
(4)
Głośniki Adelin
 
(4)
Głośniki Piła
 
(4)
Głośniki Rybnik
 
(4)
Głośniki Ruda Śląska
 
(4)
Głośniki Rumia
 
(4)
Głośniki Biłgoraj
 
(4)
Głośniki Świdnica
 
(4)
Głośniki Suwałki
 
(4)
Głośniki Kowalewo Pomorskie
 
(4)
Głośniki Pyrzyce
 
(4)
Głośniki Wałbrzych
 
(4)
Głośniki Tarnów
 
(4)
Głośniki Przemyśl
 
(4)