| Stan | Bardzo dobry |
| Konstrukcja | jednodrożne |
| Marka | Visaton |
| Model | W200S |
| EAN (GTIN) | 4007540090290 |
| Kod producenta | 9029 |
| Kolor | czarny |
| Waga produktu | 1500.00 g |
| Moc znamionowa RMS | 75 W |
| Impedancja znamionowa | 4 Ω |
| Średnica otworu montażowego | 18.20 cm |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.500 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 545f3e0c-0474-4f7c-9c37-3b43275c0eeb
Podobne wyszukiwania
Niskotonowe Łódź
 
(40)
Niskotonowe Gołków
 
(35)
Niskotonowe Wrocław
 
(22)
Niskotonowe Warszawa
 
(21)
Niskotonowe Bielsko-Biała
 
(18)
Niskotonowe Bolesławiec
 
(15)
Niskotonowe Staszów
 
(13)
Niskotonowe Kraków
 
(12)
Niskotonowe Konin
 
(12)
Niskotonowe Olkusz
 
(11)
Niskotonowe Sopot
 
(11)
Niskotonowe Gdynia
 
(10)
Niskotonowe Poznań
 
(9)
Niskotonowe Konstantynów Łódzki
 
(6)
Niskotonowe Chełm
 
(5)
Niskotonowe Biała Podlaska
 
(5)
Niskotonowe Tychy
 
(5)
Niskotonowe Piaseczno
 
(5)
Niskotonowe Wierzchosławice
 
(5)
Niskotonowe Kulice
 
(5)
Niskotonowe Katowice
 
(4)
Niskotonowe Tczew
 
(4)
Niskotonowe Tarnów
 
(4)