| Stan | Bardzo dobry |
| Model | AW 06491701A |
| Typ wyrobu medycznego | wyrób medyczny lub wyrób medyczny do diagnostyki in-vitro |
| Pomiar | glukozy |
| Wysokość produktu | 9 cm |
| Upoważniony przedstawiciel | Johnson&Johnson Poland |
| Liczba zapamiętywanych pomiarów | 350 |
| Liczba lancetów | 9 |
| Skład zestawu | baterie, etui, lancety, nakłuwacz, paski |
| Wyrób medyczny | tak |
| Cechy dodatkowe | personalizacja ustawień, średnia z wyników pomiarów |
| Głębokość produktu | 2 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.149 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu | 52 g |
| Szerokość produktu | 5 cm |
| Producent wyrobu medycznego | Johnson&Johnson |
| Średnia pomiarów | z 7 dni, z 14 dni, z 30 dni |
| Zasilanie | baterie |
| Liczba pasków | 3 |
O przedmiocie
Oferta: 35044617-2eff-44a2-9506-e42f1cfd8687
Podobne wyszukiwania
Glukometry Warszawa
 
(46)
Glukometry Łódź
 
(15)
Glukometry Konin
 
(14)
Glukometry Wrocław
 
(10)
Glukometry Kraków
 
(9)
Glukometry Gdańsk
 
(8)
Glukometry Gdynia
 
(7)
Glukometry Jastrzębie-Zdrój
 
(7)
Glukometry Balin
 
(6)
Glukometry Zabrze
 
(6)
Glukometry Lublin
 
(6)
Glukometry Poznań
 
(5)
Glukometry Tczew
 
(5)
Glukometry Jarocin
 
(4)
Glukometry Piotrków Trybunalski
 
(4)
Glukometry Katowice
 
(4)