| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | GoPro |
| Model | Hero 9 |
| Szerokość produktu | 6.60 cm |
| Wysokość produktu | 4.80 cm |
| Głębokość produktu | 3.60 cm |
| Waga produktu | 131.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 131.000 kg |
| Kolor | czarny |
| Rozdzielczość | 16.60 Mpx |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
| Matryca | CMOS |
| System dźwięku | stereo |
| Przekątna ekranu | 2.00 " |
| Stabilizator obrazu | cyfrowy |
| Komunikacja | Bluetooth, GPS, Wi-Fi |
| Funkcje | ekran dotykowy, głośnik, mikrofon, nagrywanie poklatkowe, nagrywanie slow motion, nagrywanie w pętli, redukcja szumów, sterowanie bezprzewodowe, sterowanie głosem, tryb HDR, tryb nocny, wodoodporność, zdjęcia seryjne |
| Cechy dodatkowe | automatyczne ustawienie przysłony, Bluetooth, Cyfrowa stabilizacja obrazu, Czytnik kart pamięci microSD, Full HD, głośnik, kurzoodporność, Live streaming, mikrofon, mrozoodporność, odporny na zalania, port USB, Rozpoznawanie twarzy, Samowyzwalacz, stabilizacja obrazu, sterowanie smartfonem, Timelapse, USB-C, wbudowany głośnik, Wi-Fi, Wodoodporna, wodoodporność, wodoszczelność, Wodoszczelność do 5m bez dodatkowej obudowy,, wstrząsoodporność, Wyświetlacz LCD, Zdjęcia w formacie RAW |
| Ekran dotykowy | tak |
| Pojemność akumulatora | 1720 mAh |
| Przeznaczenie | bieganie, golf, lotnictwo, motocykl, narty i snowboard, pływanie, rower, samochód, siłownia i fitness, triathlon, turystyka, wędkarstwo, żeglarstwo |
| Kod producenta | CHDRB-901-TH |
| Złącza | USB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6252b466-2b1d-4fb2-978c-52b19a9f4d49
Podobne wyszukiwania
Kamery Warszawa
 
(99)
Kamery Wrocław
 
(38)
Kamery Kraków
 
(25)
Kamery Poznań
 
(23)
Kamery Gdańsk
 
(18)
Kamery Łódź
 
(17)
Kamery Lublin
 
(11)
Kamery Katowice
 
(11)
Kamery Kielce
 
(9)
Kamery Brodnica
 
(8)
Kamery Białystok
 
(8)
Kamery Toruń
 
(7)
Kamery Bydgoszcz
 
(7)
Kamery Gdynia
 
(6)
Kamery Zabrze
 
(6)
Kamery Szczecin
 
(6)
Kamery Olsztyn
 
(6)
Kamery Bielsko-Biała
 
(6)
Kamery Jelenia Góra
 
(5)
Kamery Puławy
 
(5)
Kamery Nowy Sącz
 
(5)
Kamery Mysłowice
 
(4)
Kamery Częstochowa
 
(4)
Kamery Konin
 
(4)
Kamery Dębno
 
(4)
Kamery Jadowniki
 
(4)
Kamery Lubin
 
(4)