O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Dezal |
| EAN (GTIN) | 5905736040014 |
| Model | 301.4.1 N BIAŁA |
| Kod producenta | 301.4.1 N BIAŁA |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał obudowy | metal |
| Szerokość produktu | 24.00 cm |
| Wysokość produktu | 15.50 cm |
| Głębokość produktu | 31.50 cm |
| Waga produktu | 2.80 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.600 kg |
| Moc | 1300.00 W |
| Kształt gofrów | prostokąt |
| Liczba gofrów | 2 |
| Nieprzywierająca powłoka | tak |
| Bezpieczeństwo | nienagrzewające się uchwyty, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c4cdf2a2-e32b-4796-9d01-0baf165ac507
Podobne wyszukiwania
Gofrownice Warszawa
 
(12)
Gofrownice Kraków
 
(11)
Gofrownice Białystok
 
(7)
Gofrownice Gniezno
 
(6)
Gofrownice Jaworzno
 
(5)
Gofrownice Gdańsk
 
(5)
Gofrownice Kobyłka
 
(5)
Gofrownice Wrocław
 
(5)
Gofrownice Rzeszów
 
(5)
Gofrownice Poznań
 
(5)
Gofrownice Lublin
 
(4)