O przedmiocie
| Stan | Nowy |
| Marka | MPM |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał obudowy | metal |
| Kształt gofrów | prostokąt |
| Nieprzywierająca powłoka | tak |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | termoizolowana obudowa, nienagrzewające się uchwyty, nóżki antypoślizgowe |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Model | BGO-02 |
| EAN (GTIN) | 5903151015501 |
| Kod producenta | BGO-02 |
| Szerokość produktu | 19.50 cm |
| Wysokość produktu | 13.00 cm |
| Głębokość produktu | 0.00 cm |
| Waga produktu | 1.10 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Moc | 1400.00 W |
| Liczba gofrów | 2 |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 83d72e86-0944-43bf-bafd-d920edd8a9c3
Podobne wyszukiwania
Gofrownice Warszawa
 
(17)
Gofrownice Kraków
 
(12)
Gofrownice Białystok
 
(7)
Gofrownice Gniezno
 
(7)
Gofrownice Kobyłka
 
(6)
Gofrownice Wrocław
 
(6)
Gofrownice Imielin
 
(5)
Gofrownice Kielce
 
(5)
Gofrownice Ruda Śląska
 
(5)
Gofrownice Poznań
 
(5)
Gofrownice Jaworzno
 
(5)
Gofrownice Gdańsk
 
(4)