O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | czarny |
| Typ | głowicowa |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Użytkowanie | na mokro i sucho |
| Możliwość mycia pod wodą | tak |
| Trymer | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 4210201432920 |
| Model | Seria 6 61-N1000S |
| Czas pracy bezprzewodowej | 50 min |
| Czas ładowania | 60 min |
| Szerokość produktu | 146.00 cm |
| Wysokość produktu | 267.00 cm |
| Głębokość produktu | 214.00 cm |
| Waga produktu | 0.52 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.520 kg |
| Kod producenta | S61000BK |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8f80ab1a-e74d-4a96-a408-d8f553fa1e06
Podobne wyszukiwania
Golarki Warszawa
 
(81)
Golarki Kraków
 
(64)
Golarki Łódź
 
(28)
Golarki Wrocław
 
(22)
Golarki Poznań
 
(18)
Golarki Białystok
 
(13)
Golarki Kielce
 
(12)
Golarki Rzeszów
 
(12)
Golarki Częstochowa
 
(11)
Golarki Bydgoszcz
 
(11)
Golarki Konin
 
(11)
Golarki Lublin
 
(10)
Golarki Sandomierz
 
(8)
Golarki Gdańsk
 
(8)
Golarki Zawiercie
 
(7)
Golarki Gliwice
 
(7)
Golarki Katowice
 
(7)
Golarki Łomianki
 
(7)
Golarki Szczecin
 
(6)
Golarki Toruń
 
(6)
Golarki Opole
 
(6)
Golarki Poniatowo
 
(6)
Golarki Radom
 
(6)
Golarki Koziegłowy
 
(6)
Golarki Zamość
 
(5)
Golarki Tarnów
 
(5)
Golarki Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Golarki Marki
 
(5)
Golarki Sejny
 
(5)
Golarki Jaworzno
 
(5)
Golarki Gdynia
 
(5)
Golarki Myszyniec
 
(5)
Golarki Głogów
 
(4)
Golarki Wadowice
 
(4)
Golarki Nowogard
 
(4)
Golarki Olsztyn
 
(4)
Golarki Dębno
 
(4)
Golarki Sosnowiec
 
(4)
Golarki Ruda Śląska
 
(4)
Golarki Giżycko
 
(4)
Golarki Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Golarki Słupsk
 
(4)
Golarki Bytom
 
(4)
Golarki Przemyśl
 
(4)
Golarki Elbląg
 
(4)
Golarki Pabianice
 
(4)